Mapa całego muda?

Forum poświęcone mapom muda
Awatar użytkownika
Thorgon
Posty: 74
Rejestracja: ndz sty 19, 2020 5:19 pm

Re: Mapa całego muda?

Post autor: Thorgon » pn lip 27, 2020 11:40 pm

Ja jestem za mapkami. Ale nie az tak dokladnymi, niektore miejsca powinno sie zaznaczyc 'pogladowo'.

Awatar użytkownika
WładcaBurz
Posty: 104
Rejestracja: sob sty 18, 2020 12:47 pm

Re: Mapa całego muda?

Post autor: WładcaBurz » wt lip 28, 2020 2:24 am

Ja jestem tez na tak, pomimo tego ze poznawanie wielu miejsc samemu zapewne jest emocjonujace i zachecam do tego. Stworzenie takiej mapy ulatwi wielu osoba poruszanie sie, orientacje w terenie, a to wkoncu gra w ktorej sie to cholernie liczy. W kazdym badz razie, samolubne wypowiedzi nie powinny miec tutaj miejsca, wkoncu to gra dla wszystkich, a taka mapa ja usprawni.

elandir
Posty: 68
Rejestracja: sob lut 01, 2020 8:42 pm

Re: Mapa całego muda?

Post autor: elandir » wt lip 28, 2020 9:24 am

Ja rowniez jestem na tak, chocby dlatego, ze widac byloby za jednym spojrzeniem, z czego obecnie sklada sie swiat muda. Reszta powodow byla juz wspomniana, tj. ulatwienie orientacji, lepsza znajomosc swiata wsrod nowych.

Awatar użytkownika
Bavette
Posty: 27
Rejestracja: śr lip 01, 2020 10:26 am

Re: Mapa całego muda?

Post autor: Bavette » śr lip 29, 2020 4:53 pm

Pomysl beznadziejny.
Jak zaczynalam nie wiedzialam ze istnieje cos takiego jak mapper do cmuda (wogole nie wiedzialam co to cmud). Z czasem, przez ciekawosc i tego ze sie nie balam zgonow sam zaczelem robic mapki na kartkach az kiedystam dowiedzialam sie jak robic mapki w cmudzie. Prawda ze daje to duza przewage ale doszlam do tego sama, raz nawet taka mape stracilam.
Nie wiem po co komu ulatwiac zadanie a do tego odbierac radosc z poznawania nielicznych terenow. Ktos gra wiecej poznal wiecej umial to wykorzystac to ma przewage... simple.

Awatar użytkownika
Mandalorian
Posty: 54
Rejestracja: śr sty 29, 2020 2:51 pm

Re: Mapa całego muda?

Post autor: Mandalorian » pt lip 31, 2020 1:34 pm

Ogolnie jakas paranoja panuje.
Czemu nie dac podstawowych traktow/miast/expowisk do wgladu na jednej mapie?
A reszte pozostawic jako "biale plamy"
Przeciez w wiekach srednich, Ba.. nawet w XX wieku byly na niektorych mapach owe biale plamy.
Ktos chce poznac wiecej, niech sam sie zapuszcza w owe plamy i mapuje.

ODPOWIEDZ