Rpg - sesja

Forumowe sesje RPG
Awatar użytkownika
Super Girl
Posty: 165
Rejestracja: sob sty 04, 2020 10:13 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Super Girl » pn cze 15, 2020 8:56 am

Zbieram suche gałęzie i rozpalam ognisko. Wcześniej rozglądam się po okolicy i sprawdzam, nikt i nic nie będzie nas w nocy niepokoił..
Be the change that you wish to see in the world

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 226
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:22 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Woland » pn cze 15, 2020 4:35 pm

Z gałęzi znalezionych wokół drzewa rozpalam ognisko kilkanaścoe metrów od miejsca gdzie leży kamień.

Grzeję się przy ogniu.


Mogę objąć pierwsza 2 godzinną wartę
Dobro jest dobrem, nawet gdy nikt go nie czyni. Zło jest złem, nawet gdy wszyscy je czynią

Awatar użytkownika
Veldrin
Posty: 178
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Veldrin » pn cze 15, 2020 8:13 pm

Siadam blisko ognia i ogrzewam swe nagie ciało
Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Choć nie jestem pewien, co do wszechświata

Awatar użytkownika
Blizbor
Posty: 195
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Blizbor » pn cze 15, 2020 10:21 pm

Sadze ze powinnismy wyznaczyc warty - panie sadze ze moga zostac wykluczone z wart gydz jest nas wystarczajaco duzo zeby warty zostaly meska sprawa...Moge objac ktorakolwiek z wart
Etiám sanáto vúlnĕre, cícatríx manét

Awatar użytkownika
Veldrin
Posty: 178
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Veldrin » wt cze 16, 2020 3:12 am

Ja się zgadzam...jest mi to obojętne którą z wart obejmę..., jak przyjdze moja kolej to mnie obudźcie....

Układam sie wygodnie niedaleko ognia i próbuję zasnąć
Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Choć nie jestem pewien, co do wszechświata

Awatar użytkownika
Eredin
Posty: 207
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:10 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Eredin » wt cze 16, 2020 10:01 am

Mi tam osobiscie nie przeszkadza strozowanie, jak bedzie trzeba to jestem gotowy. Choc panie tez moglyby cos zrobic, tym bardziej, ze sa ubrane.
Klade sie spac.
There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle

Awatar użytkownika
Hawking
Posty: 271
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Hawking » wt cze 16, 2020 5:18 pm

Noc mija spokojnie, choć część drużyny marznie niesamowicie. Wstajecie jednak rześcy i wypoczęci, tym razem skoro świt, aby drugiego dnia zakończyć już swoja wędrówkę. Po szybkim (ale smacznym) śniadaniu i krótkiej wędrówce docieracie w końcu do celu. Jest to jar, niezbyt długi i głęboki. Cały zarósł już trawą i krzakami, co sprawia że przedzieranie się do przodu przysparza wam zadrapań i otarć. Na samym końcu jaru widać omszałe głazy i obalone kolumny, potrzaskane i popękane. W zboczu widnieje otwór – coś, co być może kiedyś było drzwiami wejściowymi. Nie zwlekając wchodzicie do środka, zapaliwszy uprzednio latarnie.

Znajdujecie się w niedużym pomieszczeniu. Sufit i ściany są popękane, pokryte glonami i pajęczynami. Widać na nich zardzewiałe kółka i łańcuchy. Cała podłoga pokryta jest pokruszonymi kawałkami skał, resztkami jedzenia i odchodami jakichś zwierząt. Na samym środku znajduje się potrzaskany, kamienny stół. A może to ołtarz?

W północnej ścianie widnieje duży otwór, jak gdyby drzwi o bardzo zdeformowanych kształtach. Wygląda jakby skała została stopiona...
I have noticed even people who claim everything is predestined, and that we can do nothing to change it, look before they cross the road
Read more at https://www.brainyquote.com/authors/ste ... ing-quotes

Awatar użytkownika
Blizbor
Posty: 195
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Blizbor » wt cze 16, 2020 9:33 pm

Hmmm...cos mi tu nie pasuje - skoro to byla swiatynia i weszlismy do niej niby jakims starym wejsciem to sadze ze ten otwor w "stopionej" skale byl zrobiony w tym samym czasie co wzniesiona swiatynia - jezeli nie - czyli jezeli ten otwor byl zrobiony pozniej to czyzby to wejscie ktorym weszlismy prowadzilo do pojedynczej sali z kamiennym stolem/oltarzem?? Lub jezeli ten otwor jest nowszy to moze z tego pomieszczenia prowadzi jakies inne wyjscie ktore obecnie jest ukryte lub do samej swiatyni jest inne wejscie niz to ktorym weszlismy..chyba ze swiatynia to tylko to pomieszczenie w ktorym sie obecnie znajdujemy"

Czy jestem w stanie ustalic czy wypalony otwor powstal w tym samym czasie co reszta swiatyni ?? I czy wejscie ktorym sie dostalismy do tej sali jest jedynym wejsciem do jako takiego kompleksu swiatynnego ??
Etiám sanáto vúlnĕre, cícatríx manét

Awatar użytkownika
Hawking
Posty: 271
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Hawking » wt cze 16, 2020 11:50 pm

Tak. To kiedyś były drzwi które ktoś lub coś zniszczyło. Przy okazji nadtopiła się skała, w której było wykute to przejscie. Stąd krawędzie portalu nie są równe, tylką maja kształt nieregularny. Nie, w jarze nie ma innych wejść. Także w pomieszczeniu w którym się znajdujecie są tylko dwa wyjścia: na zewnątrz i ten otwór w ścianie.
I have noticed even people who claim everything is predestined, and that we can do nothing to change it, look before they cross the road
Read more at https://www.brainyquote.com/authors/ste ... ing-quotes

Awatar użytkownika
Hawking
Posty: 271
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Hawking » śr cze 17, 2020 6:12 am

Sprawdzić zawsze można.
I have noticed even people who claim everything is predestined, and that we can do nothing to change it, look before they cross the road
Read more at https://www.brainyquote.com/authors/ste ... ing-quotes

Awatar użytkownika
Veldrin
Posty: 178
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Veldrin » śr cze 17, 2020 11:44 am

Czy nasi magowie coś wyczuwają??
Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Choć nie jestem pewien, co do wszechświata

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 226
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:22 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Woland » śr cze 17, 2020 4:54 pm

Czy widać w samej świątyni lub wokoło niej oznaki obecności zwierząt?
Dobro jest dobrem, nawet gdy nikt go nie czyni. Zło jest złem, nawet gdy wszyscy je czynią

Awatar użytkownika
Hawking
Posty: 271
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Hawking » śr cze 17, 2020 7:29 pm

Ślady zwierząt są wszędzie: resztki ponadgryzanych owoców, trawa ułożona w coś, co przypomina gniazda, no i odchody.

Nie daje sie tu wyczuć magii.
I have noticed even people who claim everything is predestined, and that we can do nothing to change it, look before they cross the road
Read more at https://www.brainyquote.com/authors/ste ... ing-quotes

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 226
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:22 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Woland » czw cze 18, 2020 1:57 am

Nie pozostaje nam nic innego chyba jak wejść dalej przez to stopione wejście.
Dobro jest dobrem, nawet gdy nikt go nie czyni. Zło jest złem, nawet gdy wszyscy je czynią

Awatar użytkownika
Hawking
Posty: 271
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Hawking » czw cze 18, 2020 4:38 am

W jakim szyku idziecie? Kto pierwszy, kto ostatni, kto w środku?
I have noticed even people who claim everything is predestined, and that we can do nothing to change it, look before they cross the road
Read more at https://www.brainyquote.com/authors/ste ... ing-quotes

Awatar użytkownika
Eredin
Posty: 207
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:10 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Eredin » czw cze 18, 2020 7:42 am

Jako mag staram sie trzymac centrum ugrupowania, by byc ze wszystkich stron oslaniany.
There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 226
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:22 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Woland » czw cze 18, 2020 1:52 pm

Ja pójdę za tobą druchu, będę pilnował tyłów
Dobro jest dobrem, nawet gdy nikt go nie czyni. Zło jest złem, nawet gdy wszyscy je czynią

Awatar użytkownika
Veldrin
Posty: 178
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Veldrin » czw cze 18, 2020 8:14 pm

Ja ide pierwszy
Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Choć nie jestem pewien, co do wszechświata

Awatar użytkownika
Blizbor
Posty: 195
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Blizbor » czw cze 18, 2020 11:19 pm

Wybacz Ecthelionie ale jako wojownik sadze iz to ja powinienem isc pierwszy - szczegolnie ze z racji mego wzrostu i tak bedziesz widzial wszystko to co ja
Sprawdzam czy moj wielki topor "Rzeznik" latwo i szybko potrafi sie znalezc w mojej rece - a tak wlasciwie to wyjmuje go i trzymam go w lapach.
Etiám sanáto vúlnĕre, cícatríx manét

Awatar użytkownika
Super Girl
Posty: 165
Rejestracja: sob sty 04, 2020 10:13 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Super Girl » pt cze 19, 2020 4:36 am

Jako że mam łuk, idę w środku...
Be the change that you wish to see in the world

Awatar użytkownika
Veldrin
Posty: 178
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Veldrin » pt cze 19, 2020 11:31 am

Dobrze Thorinie... Choć myśle, że jako Ranger specjalizujący sie w walce wrecz z bronią radę sobie równie dobrze jak Ty. Mimo wszystko prosze, idź pierwszy

Mówiąc te słowa wyjmuję swój miecz...
Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Choć nie jestem pewien, co do wszechświata

Awatar użytkownika
Hawking
Posty: 271
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Hawking » pt cze 19, 2020 1:59 pm

Następne pomieszczenie jest nieco większe, także o popękanych ścianach i podłodze pełnej gruzu. Nie ma tu jednak już śladów bytności żadnych zwierząt. W zachodniej ścianie znajduje się portal, a za nim schody prowadzące na górę. Są one jednak całkowicie zawalone wielkimi blokami kamienia tak, że wejście nimi na górę nie jest możliwe. Na ścianie północnej są resztki kolejnych drzwi. Powietrze jest wypełnione zapachem stęchlizny i wilgoci.
I have noticed even people who claim everything is predestined, and that we can do nothing to change it, look before they cross the road
Read more at https://www.brainyquote.com/authors/ste ... ing-quotes

Awatar użytkownika
Eredin
Posty: 207
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:10 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Eredin » pt cze 19, 2020 8:25 pm

Czy wyczuwam ślady magii?
There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle

Awatar użytkownika
Veldrin
Posty: 178
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Veldrin » sob cze 20, 2020 1:43 am

Czy na ścianach widać jakiekolwiek znaki, napisy, malowidła, cokolwiek co mogło by być dla nas jakimś śladem poszukiwanego skarbu??
Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Choć nie jestem pewien, co do wszechświata

Awatar użytkownika
Hawking
Posty: 271
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Hawking » sob cze 20, 2020 4:00 am

Nie ma na ścianach nic poza pęknięciami. W pomieszczeniu nie czuć wcale magii.
I have noticed even people who claim everything is predestined, and that we can do nothing to change it, look before they cross the road
Read more at https://www.brainyquote.com/authors/ste ... ing-quotes

ODPOWIEDZ