Rpg - sesja

Forumowe sesje RPG
Awatar użytkownika
Blizbor
Posty: 195
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Blizbor » wt cze 09, 2020 11:02 pm

Cos w tym moze byc...Moze jednak sprobowac czegos sprytnego i spytac sie dziewki co sie stalo ?? :>

Coz Ci sie stalo??Ktoz Ci to uczynil??
Etiám sanáto vúlnĕre, cícatríx manét

Awatar użytkownika
Hawking
Posty: 271
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Hawking » śr cze 10, 2020 4:49 am

Niestety, dziewczyna nie jest w stanie wymówić ani jednego słowa. Wciąż tylko wije się, na tyle na ile pozwalają łańcuchy którymi jest przykuta. A najbardziej wiją się jej biodra... I wciąż tylko wydaje z siebie nieartykułowane jęki...
I have noticed even people who claim everything is predestined, and that we can do nothing to change it, look before they cross the road
Read more at https://www.brainyquote.com/authors/ste ... ing-quotes

Awatar użytkownika
Super Girl
Posty: 165
Rejestracja: sob sty 04, 2020 10:13 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Super Girl » śr cze 10, 2020 7:35 am

- Zgubiłam się po drodze, ale jakoś udało mi się was dogonić - mówię do drużyny - karczmarz powiedział mi, o co pytaliście i podążyłam wszym tropem...

Okrążam drzewo i szukam śladów - odcisków stóp, dziwnych zapachów, resztek ubrania i czegoś i podobnego...
Be the change that you wish to see in the world

Awatar użytkownika
Hawking
Posty: 271
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Hawking » śr cze 10, 2020 11:28 am

Ani Ty, April, ani nikt inny z drużyny (a raczej z tej jej części, która zajmuje sie magią) nie wyczuwacie tu nic magicznego. Oczywiście jesteście dopiero początkującymi adeptami magii, więc niewykluczone że miejsce to ma w sobie coś niezwykłego. Wy w kazdym razie nie czujecie nic.

Dookoła nie ma też żadnych sladów.
I have noticed even people who claim everything is predestined, and that we can do nothing to change it, look before they cross the road
Read more at https://www.brainyquote.com/authors/ste ... ing-quotes

Awatar użytkownika
Blizbor
Posty: 195
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Blizbor » śr cze 10, 2020 4:57 pm

Sa 2 wyjscia - mozemy ja odciac albo zostawic ja tak jak jest....ja jestem za wyjsciem 1 - odetnijmy ja - jakby okazala sie kims poteznym (a nie wyglada) to zawsze mozemy zastosowac starozytna strategie krasnoludow - Khorden Bazar!!!! w wolnym tlumaczeniu - W NOGI !!!!
Etiám sanáto vúlnĕre, cícatríx manét

Awatar użytkownika
Super Girl
Posty: 165
Rejestracja: sob sty 04, 2020 10:13 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Super Girl » śr cze 10, 2020 8:12 pm

No nie wiem... ta "Pani" spogląda jakoś podejrzanie na męską część drużyny... Jednakże nie wyobrażam sobie, że moglibyśmy odejść ot tak, po prostu...
Be the change that you wish to see in the world

Awatar użytkownika
Hawking
Posty: 271
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Hawking » czw cze 11, 2020 2:22 am

Ano, spogląda. I robi wszystko, żeby ich skusić....
I have noticed even people who claim everything is predestined, and that we can do nothing to change it, look before they cross the road
Read more at https://www.brainyquote.com/authors/ste ... ing-quotes

Awatar użytkownika
Blizbor
Posty: 195
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Blizbor » czw cze 11, 2020 9:02 am

Nie to zebym sie czepial specjalnie do Waszych orientacji seksualnych ale ja sie wytlumaczylem czemu nie dziala na mnie widok nagiej ludzkiej kobiety (chociaz niczego sobie to okaz :]) a panowie widze albo sa tak twardzi ze nic sobie nie robia z widoku nagiej kobiety albo sa....odmiennej orientacji :]....a tak zeby sobie nie strzepic geby po proznicy to gadajcie sobie co chcecie - ja ja odcinam !!

Przecinam wiezy krepujace dziewke zachowujac przy tym nalezyta ostroznosc gdyz mozna sie spodziewac wszystkiego po nagiej kobiecie lezacej na srodku drogi - w dodatku ona jest czlowiekiem....
Etiám sanáto vúlnĕre, cícatríx manét

Awatar użytkownika
Hawking
Posty: 271
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Hawking » czw cze 11, 2020 2:28 pm

Napewno chcesz to zrobić? Przypominam, że dziewczyna jest przykuta łańcuchami... wygladającymi dość solidnie. W okolicy natomiast nie ma kowala, który mógłby ci ponownie naostrzyć topór.
I have noticed even people who claim everything is predestined, and that we can do nothing to change it, look before they cross the road
Read more at https://www.brainyquote.com/authors/ste ... ing-quotes

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 226
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:22 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Woland » czw cze 11, 2020 5:05 pm

Z jednej strony ja bym ją zostawił, mnie się wydaje, że z obcowania z "takimi" kobietami nic dobrego wyjść nie może.

A z drugiej strony żal nie pomóc

Może trza tą ladacznice zdzieić laską po łbie i uwolnić a potem zostawić tutaj i ruszać w drogę, nieprzytomna nie powinna być groźna. ???

Przemyślmy to jeszcze!
Dobro jest dobrem, nawet gdy nikt go nie czyni. Zło jest złem, nawet gdy wszyscy je czynią

Awatar użytkownika
Blizbor
Posty: 195
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Blizbor » czw cze 11, 2020 11:41 pm

Rzeznik nie takie lancuchy przecinal - to co Thorin postanowil wykonane zostanie .
Etiám sanáto vúlnĕre, cícatríx manét

Awatar użytkownika
Hawking
Posty: 271
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Hawking » pt cze 12, 2020 7:03 am

Thorin podchodzi do kamienia, unosi swój topór zamierzając uderzyć w łańcuchy krępujące dziewczynę. W tym jednak momencie oślepia was błysk, po którym znika kamień i dziewczyna, a na miejscu tym ukazuję się... leśny duszek, w postaci młodziej rusałki, o króciutkich blond włosach, małych, spiczastych piersiach i bujnych biodrach. Glos jej jednak zupełnie nie pasuje do takiej postaci, jest głośny, zimny i doniosły...
- Odstąpcie niewiasty, gdyż was to nie dotyczy. I ty także krasnoludzie, podła podziemna istoto! A wy mężczyźni! – tu owa dziwna istota zwraca się do Ectheliona, Illaifena i Henna – wy postąpiliście wbrew swej naturze, nie daliście się zwieść! Głupcy, gdyby któryś z was mnie posiadł, otrzymałby wspaniałe dary i wielka moc! A tak... spotka was kara...

Znów błysk i tym razem ów dziwne stworzenie znika zupełnie... zniknęły także zupełnie ubrania Ectheliona, Illaifena i Henna. Ku uciesze żeńskiej części drużyny (i krasnoluda) w całej okazałości pokazują swoje wszystkie (większe i mniejsze) sekrety... Stoją oni zupełnie nagusieńcy, tak jak ich bogowie stworzyli.
I have noticed even people who claim everything is predestined, and that we can do nothing to change it, look before they cross the road
Read more at https://www.brainyquote.com/authors/ste ... ing-quotes

Awatar użytkownika
Veldrin
Posty: 178
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Veldrin » pt cze 12, 2020 11:32 am

Speszony kucam i zasłaniam swoje nagusieńke ciało plecakiem, który mi pozostał... spoglądam z błagalnym wzrokiem na Thorina i pytam...
" Rzuć kawałek jakiejś szmaty... Prosze "
Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Choć nie jestem pewien, co do wszechświata

Awatar użytkownika
Eredin
Posty: 207
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:10 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Eredin » pt cze 12, 2020 5:12 pm

Co sie tak patrzycie, nagiego mężczyzny nie widzieliscie? Szczególnie do pań tu mówię.

Czy mam w plecaku zapasowe ubrania?
There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle

Awatar użytkownika
Hawking
Posty: 271
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Hawking » pt cze 12, 2020 11:52 pm

Nie. Żaden z was nie ma zapasowych ubrań.
I have noticed even people who claim everything is predestined, and that we can do nothing to change it, look before they cross the road
Read more at https://www.brainyquote.com/authors/ste ... ing-quotes

Awatar użytkownika
Blizbor
Posty: 195
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Blizbor » sob cze 13, 2020 7:00 am

Czasami ufanie swoim wrodzonym instynktom poplaca O ile mam jakikolwiek kawalek zbednego odzienia to oddaje go towarzyszom.
Etiám sanáto vúlnĕre, cícatríx manét

Awatar użytkownika
Eredin
Posty: 207
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:10 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Eredin » sob cze 13, 2020 2:53 pm

Zrezygnowany zakrywam sie galęziami.
- Zna ktos jakis sposób na obłaskawienie rusałki? Może Henn, w końcu jest druidem?
There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 226
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:22 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Woland » sob cze 13, 2020 5:10 pm

Phi rusałka, wredny demon i tyle!
Oczekiwać od DRUIDA by obcował z nieznajomą kobietą !?!
Niedoczekanie!

Widać przyda się na tych ziemiach założenie Świętego Gaju.

Wyjmuję z mojej naramiennej torby koc i sięnim opasuje.
Dobro jest dobrem, nawet gdy nikt go nie czyni. Zło jest złem, nawet gdy wszyscy je czynią

Awatar użytkownika
Super Girl
Posty: 165
Rejestracja: sob sty 04, 2020 10:13 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Super Girl » ndz cze 14, 2020 12:57 am

Hihi, no Panowie - sprzeciwiliście się swojej naturze i macie za swoje... w moim głosie słychać ironię
Chcecie wrócić po odzienie... czy idziemy dalej? Tak czy inaczej, spowaliacie podróż...
Be the change that you wish to see in the world

Awatar użytkownika
Eredin
Posty: 207
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:10 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Eredin » ndz cze 14, 2020 4:18 am

- Ciekawe jak ty, Galmaris zachowalabys sie w takiej sytuacji. Tak w ogole to jestes najzreczniejsza i najszybsza z nas wszystkich, wiec moze wrocilabys po odzienie dla nas, szybciej by to poszlo niz w wypadku gdybysmy wracali wszyscy.
There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle

Awatar użytkownika
Veldrin
Posty: 178
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Veldrin » ndz cze 14, 2020 7:52 am

Widzicie panowie... Hamujemy sie żeby nie uwłaczać godności kobiety i co z tego mamy?? Inne kobiety sie z nas naśmiewają...
Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Choć nie jestem pewien, co do wszechświata

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 226
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:22 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Woland » ndz cze 14, 2020 2:45 pm

Jeśli do nocy nie znajdziemy ubrań to sie rozchorujemy i całą wyprawę licho porwie !
Musimy się w coś odziać szybko, kto to widział żeby druid latał w samym kocu...
Dobro jest dobrem, nawet gdy nikt go nie czyni. Zło jest złem, nawet gdy wszyscy je czynią

Awatar użytkownika
Hawking
Posty: 271
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Hawking » ndz cze 14, 2020 9:32 pm

Faktycznie, powoli zbliża się noc. Przyjdzie wam obozować pod (nomen omen) gołym niebem.
I have noticed even people who claim everything is predestined, and that we can do nothing to change it, look before they cross the road
Read more at https://www.brainyquote.com/authors/ste ... ing-quotes

Awatar użytkownika
Veldrin
Posty: 178
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Veldrin » pn cze 15, 2020 1:05 am

Ehhhh... To ja proponuje rozbić obóz... rozpalić ognien..., a z resztką naszych pieniedzy wysłać kogoś do wsi, aby zakupił jakieś ubrania
Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Choć nie jestem pewien, co do wszechświata

Awatar użytkownika
Hawking
Posty: 271
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Hawking » pn cze 15, 2020 5:18 am

Czyli co dokładnie robicie? Przypominam że już jest wieczór, robi się zimno i że siedzenie z gołym tyłkiem nie jest zbyt przyjemne. Zresztą, jesteście zmęczeni podróżą - pora kłaść się spać.
I have noticed even people who claim everything is predestined, and that we can do nothing to change it, look before they cross the road
Read more at https://www.brainyquote.com/authors/ste ... ing-quotes

ODPOWIEDZ