RPG - nowa sesja.

Forumowe sesje RPG
Awatar użytkownika
Poison Ivy
Posty: 153
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: RPG - nowa sesja.

Post autor: Poison Ivy » pn lip 13, 2020 11:33 am

Dochodzę do siebie, czując potworny ból głowy. I nie tylko głowy, dolna cześć mojego ciała płonie niczym stos...... Kieruje oczy ku górze niczym w modłach i w myślach przeklinam Bogów "No toście sobie przypomnieli w odpowiedniej chwili o tym że jestem kobietą!"

Rozglądam się w poszukiwaniu moich rzeczy, które na szczęście leżą tuż obok. Czuję zapach pieczonego czegoś ... Na chwile zapominam o swojej słabości i z zainteresowaniem, i diabelnie burczącym brzuchem, wpatruje sie w przepyszne kąski delikatnie otoczone skwierczącymi płomieniami.

Nie wiem jak reszta, ale ja chętnie coś bym zjadła... nie obchodzi mnie co to jest, pachnie smakowicie...
You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth.

Awatar użytkownika
Eredin
Posty: 207
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:10 am

Re: RPG - nowa sesja.

Post autor: Eredin » pn lip 13, 2020 1:45 pm

Spokojnie wstaję, sprawdzam czy wszystkie moje rzeczy są na miejscu i siadam na ziemi bez słowa wpatrując sie w chłopca obojętnym wzrokiem. Tymczasem w myślach próbuję dojśc do odpowiedzi na pytanie "o co w tym wszystkim chodzi?".
There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle

Awatar użytkownika
Blizbor
Posty: 195
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: RPG - nowa sesja.

Post autor: Blizbor » pn lip 13, 2020 6:04 pm

Sprawdzacie stan waszego ekwipunku odkrywając, że wszystko jest na swoim miejscu. Nawet pchły w sierści Groga są tam gdzie były. Skuszeni zapachami zbliżacie się do ogniska aby wypełnić swoje żołądki strawą, a umysły zrozumieniem ostatnich wydarzeń.

Witajcie. Nie wiem kim jesteście ale nie wyglądacie na złoczyńców. Kiedy mnie otoczyliście straciłem przytomność, a kiedy się ocknąłem to wszyscy spaliście. Postanowiłem więc pokazać wam, że mam pokojowe zamiary i przyniosłem trochę mięsa abyście mogli się posilić. Nie denerwuj się mości krasnoludzie - nie wiem dlaczego nagle zemdlałem. Czy moglibyście mi powiedzieć kim jesteście i jaki jest cel waszej obecności tutaj? Nie było tu nikogo od kiedy pamiętam - nawet okoliczni handlarze pojawiali się tylko na trakcie południowym tak jakby ta okolica dla nich nie istniała. Przepraszam, że pytam ale jakby nie było jesteście na ziemi mojego dziadka. Mogę sobie pozwolić na taką śmiałość, bo wnioskuje, że jeśli chcielibyście mi zrobić krzywdę to już byście to zrobili.

Chłopiec patrzy ufnie w Wasze oczy. Widzicie w jego obliczu coś nobliwego. Nagle chłopiec rumieni się w momencie kiedy April zauważa, że wpatruje się w jej dekolt.
Etiám sanáto vúlnĕre, cícatríx manét

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 226
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:22 pm

Re: RPG - nowa sesja.

Post autor: Woland » pn lip 13, 2020 8:30 pm

Witaj chłopcze, moje imię Henn. Wraz z grupą towarzyszy podróżujemy po tej krainie od jakiegoś już czasu. Teraz zmierzamy do Adrii.
Wiesz może jak się tam dostać?

Wogóle to jak na ciebie wołają, hę?
No i powiedz nam jeszczem kim jest twój dziadek, jakimś wielmożą?
Dobro jest dobrem, nawet gdy nikt go nie czyni. Zło jest złem, nawet gdy wszyscy je czynią

Awatar użytkownika
Super Girl
Posty: 165
Rejestracja: sob sty 04, 2020 10:13 am

Re: RPG - nowa sesja.

Post autor: Super Girl » wt lip 14, 2020 1:45 am

Odzywam się, cały czas zostając w cieniu, z dala od ogniska.
No proszę, więc jednak mały potrafi się wyrażać i to całkiem zrozumiale. Twoje zdolności nieco mnie zdumiały. Często zdarza ci się tak mdleć, chłopaku?
Be the change that you wish to see in the world

Awatar użytkownika
Veldrin
Posty: 178
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: RPG - nowa sesja.

Post autor: Veldrin » wt lip 14, 2020 7:34 am

Kolega Henn wyjawił Ci przyczynę pobytu na ziemi Twego dziadka. Uprzedź nas z łaski swojej, jak Ci sie nastepny raz słabo zrobi, to przynajmniej testament zdążę napisać... Nie za bardzoś śmiały co do nas? Zważ na to, co Ci Czarodziejka powiedziała, gołowąsie...
Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Choć nie jestem pewien, co do wszechświata

Awatar użytkownika
Poison Ivy
Posty: 153
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: RPG - nowa sesja.

Post autor: Poison Ivy » wt lip 14, 2020 1:19 pm

Taaaa...

Nabijam fajkę zaciągam się aromatycznym dymem. Obserwuję chłopca jak i towarzyszy (w szczególności ylfią część kompani).
Spogladam też na swą bestię... Groga. Ciekawi mnie jak to "bydle" zachowuje się w stosunku do tego smarka.
You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth.

Awatar użytkownika
Niebezpieczna
Posty: 140
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:14 pm

Re: RPG - nowa sesja.

Post autor: Niebezpieczna » wt lip 14, 2020 3:20 pm

Zajadam się smakowitym kaskiem mięsa obserwując kątem oka chłopaka. Nie mówię nic... z pełnymi ustami nie wypada. Za to różne podejrzliwe myśli kotłują się w mym umyśle ...
Sukces jest najgłośniejszym mówcą świata

Awatar użytkownika
Super Girl
Posty: 165
Rejestracja: sob sty 04, 2020 10:13 am

Re: RPG - nowa sesja.

Post autor: Super Girl » wt lip 14, 2020 6:57 pm

Czując na sobie spojrzenie podnoszę wzrok znad rzeźbionego kawałka drewna.
Taaak? - zwracam się z lekką nutą ironii do krasnoluda, którego najwyraźniej moja osoba zainteresowała.
Be the change that you wish to see in the world

ODPOWIEDZ