Zombiaki

Gry bez prądu
Awatar użytkownika
Tavin
Posty: 360
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 9:40 am

Zombiaki

Post autor: Tavin » wt sie 04, 2020 9:00 am

Slyszeliscie o tej karciance Portalu? Opinie o niej sa nawet dobre, zastanawiam sie czy przed koncem wakacji sobie jej nie skombinowac. Gral ktos? Jesli tak, to jakie wrazenie? Warta jest swojej ceny?
The man who is swimming against the stream knows the strength of it.

Awatar użytkownika
strangelove
Posty: 32
Rejestracja: śr kwie 22, 2020 9:01 pm

Re: Zombiaki

Post autor: strangelove » wt sie 04, 2020 11:20 am

Grałem w nią na początku lipca. Całkiem fajna - zasady proste, zabawne podpisy na kartach. Jedyna wada to to, że trzeba pamiętać co robi która karta, bo nie jest to na nich napisane.

Awatar użytkownika
Fulko
Posty: 138
Rejestracja: pt sty 31, 2020 5:42 pm

Re: Zombiaki

Post autor: Fulko » wt sie 04, 2020 2:42 pm

Zombiaki z komentarzy musi byc byc rewelacyjna, lecz jeszcze nie skusilem sie na kupno hehe brak kasy chociaz gra nie jest droga ,lecz zawsze kase wydam doszczetnie na cos innego :) qrcze teraz na bank trzeba kupic te karcianke !

elandir
Posty: 68
Rejestracja: sob lut 01, 2020 8:42 pm

Re: Zombiaki

Post autor: elandir » wt sie 04, 2020 3:25 pm

Kumpel kiedys wygral ta karcianke na jakichs targach. Gralismy w szkole na lekcjach i przerwach, niezle sie przy tym ubawilismy. Wprawdzie oznaczen nie bylo co robi jaka karta, ale byla podreczna instrukcja w ktorej szybko mozna bylo to odnalesc.

Awatar użytkownika
Thorgon
Posty: 74
Rejestracja: ndz sty 19, 2020 5:19 pm

Re: Zombiaki

Post autor: Thorgon » wt sie 04, 2020 3:54 pm

Karcianka zawitała do mojego domu w większej przesyłce od Rebela :) Pogram jakoś niedługo, może już jutro (dzisiaj, właściwie rzecz biorąc). Na razie jestem po partyjce próbnej sam-ze-sobą i pierwsze spostrzeżenia są takie:
- karty wyglądają na mało wytrzymałe, żywotność karcianki wydaje mi się być niewielka
- same symbole na kartach to dobre rozwiązanie, ale trzeba dobrze znać zasady żeby grać bez instrukcji, a ciągłe do niej zaglądanie musi być uciążliwe
- jest potrzebna spora ilość znaczników

Można spodziewać się recki jak pogram parę razy.

Awatar użytkownika
Mandalorian
Posty: 54
Rejestracja: śr sty 29, 2020 2:51 pm

Re: Zombiaki

Post autor: Mandalorian » wt sie 04, 2020 10:24 pm

Grałem, okazało się, że brakuje mi paru kart w talii Ludzi i są one wymienione najmocniejszymi kartami, które powinny występować pojedynczo... Przez to Zombimi nie ma najmniejszej możliwości wygrać (bo co wychodzi na stół od razu ginie). Ale zgłosiłem się już o wymianę kart, z tego co wiem Rebel się tym zajął. Także dodatkowa opinia jak otrzymam brakujące karty.

Awatar użytkownika
Zurin
Posty: 106
Rejestracja: pt sty 17, 2020 11:03 pm

Re: Zombiaki

Post autor: Zurin » śr sie 05, 2020 8:57 am

Dawno nie grałem, więc nie jestem w stanie powiedzieć na 100%, ale chyba faktycznie granie Zombimi nie wymagało nadmiernego użycia mózgu (dość logiczne) - poza tym, że bardzo łatwo wpaść w pułapkę wystawiania jak największej ilości kart, co kończy się zazwyczaj szybkim przejściem przez talię i zwycięstwem ludzi. Tutaj leży poważna strategiczna rozkmina gracza Zombie.
To tylko mój podpis. Czytaj dalej.

ODPOWIEDZ