Historyjka forumowiczów...

Inne pogaduszki
Awatar użytkownika
Niebezpieczna
Posty: 140
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:14 pm

Historyjka forumowiczów...

Post autor: Niebezpieczna » czw cze 04, 2020 11:41 am

Mnie rozbawił jeden z tematów na forum Red Dragona. Dokładnie brzmiał "Kto napisze ostatniego posta w tym temacie ten wygrywa" To coś miało 394 strony!!!!! Ale posty napisane w tym dziale nie wliczały się do licznika postów żadnego usera Smile
Sukces jest najgłośniejszym mówcą świata

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 226
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:22 pm

Re: Historyjka forumowiczów...

Post autor: Woland » czw cze 04, 2020 4:02 pm

To genialne Zęby never ending story po prostu ...
Dobro jest dobrem, nawet gdy nikt go nie czyni. Zło jest złem, nawet gdy wszyscy je czynią

Awatar użytkownika
Eredin
Posty: 207
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:10 am

Re: Historyjka forumowiczów...

Post autor: Eredin » czw cze 04, 2020 8:27 pm

Hehehe... A jak wyglądały posty? Pierwszy post, drugi post hahaha
Niezły temat... Widziałem kiedys stutstronową (a teraz pewnie juz 200) historyjke jednosłowną.. Każdy uzytkownik tworzy historyjkę dopisujac po jednym słowie LOL
There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle

Awatar użytkownika
Veldrin
Posty: 178
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: Historyjka forumowiczów...

Post autor: Veldrin » pt cze 05, 2020 4:03 am

A może dało by sie coś takiego zrobić tylko zeby nie nabijało postów na licznik?? Admini??
Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Choć nie jestem pewien, co do wszechświata

Awatar użytkownika
Hawking
Posty: 271
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: Historyjka forumowiczów...

Post autor: Hawking » pt cze 05, 2020 7:26 am

Pewnie dałoby się. Pytanie: tylko po co? To już nie macie gdzie expić? Mr. Green
I have noticed even people who claim everything is predestined, and that we can do nothing to change it, look before they cross the road
Read more at https://www.brainyquote.com/authors/ste ... ing-quotes

Awatar użytkownika
Niebezpieczna
Posty: 140
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:14 pm

Re: Historyjka forumowiczów...

Post autor: Niebezpieczna » pt cze 05, 2020 10:28 am

nawiasem mówiąc to to nic nie wnosi do forum. Tylko jak przychodzisz i się logujesz to Ci piszę, że masz XXXX postów nieprzeczytanych, a to takie spamerskie troszkę Sad
Sukces jest najgłośniejszym mówcą świata

Awatar użytkownika
Veldrin
Posty: 178
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: Historyjka forumowiczów...

Post autor: Veldrin » pt cze 05, 2020 3:35 pm

Chodziło mi o to że to fanja zabawa by była taką historyjkę napisać, ale to była tylko propozycja, jak nie to nie Smile
Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Choć nie jestem pewien, co do wszechświata

Awatar użytkownika
Niebezpieczna
Posty: 140
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:14 pm

Re: Historyjka forumowiczów...

Post autor: Niebezpieczna » pt cze 05, 2020 8:53 pm

Chyba, że zrobiłoby się coś takiego na okres próbny. Smile Przecież zawsze można to wykasować Smile Ja Dreg nie mówię nie Smile Ja tylko wyrażam swoje wątpliwości. Może naprawdę będzie to fajne jeżeli podejdzie się do tego z humorem :P
Sukces jest najgłośniejszym mówcą świata

Awatar użytkownika
Eredin
Posty: 207
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:10 am

Re: Historyjka forumowiczów...

Post autor: Eredin » sob cze 06, 2020 3:01 am

Historyjka owszem, ale nie jednosłowna, tylko każdy pisze powiedzmy po 10 zdań (żeby była rozbudowana, a to 10 to tylko przyklad)... Bo w jednosłowenej człowiek gubi sie piekielnie szybko...
There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle

Awatar użytkownika
Niebezpieczna
Posty: 140
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:14 pm

Re: Historyjka forumowiczów...

Post autor: Niebezpieczna » sob cze 06, 2020 5:25 am

To można spróbować dwóch opcji:
1. Taka mała gra RPG. Czyli ktoś zaczyna kilkoma zdaniami coś, potem następna osoba dopisuje kilka swoich i powstaje opowiadanie.
2. Gra w skojarzenia. Jedna osoba pisze wyraz potem kolejne piszą wyraz, który im się kojarzy z poprzednim Smile
Co do pierwszej opcji to wtedy moim zdaniem powinno doliczać się do licznika. Natomiast ta druga opcja już nie Smile
Sukces jest najgłośniejszym mówcą świata

Awatar użytkownika
Veldrin
Posty: 178
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: Historyjka forumowiczów...

Post autor: Veldrin » sob cze 06, 2020 11:34 am

Jak dla mnie wogóle nie musi sie nic do licznika nie wliczać... A pomysł uwarzam za nienajgorszy, może stworzymy jakieś dzieło :P:P:P:PP:P
Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Choć nie jestem pewien, co do wszechświata

Awatar użytkownika
Niebezpieczna
Posty: 140
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:14 pm

Re: Historyjka forumowiczów...

Post autor: Niebezpieczna » sob cze 06, 2020 3:43 pm

No to jest nas dwóch. Ta historyjka może okazać się bardzo ciekawym pomysłem Smile
Sukces jest najgłośniejszym mówcą świata

Awatar użytkownika
Turin Turambar
Posty: 143
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:14 am

Re: Historyjka forumowiczów...

Post autor: Turin Turambar » sob cze 06, 2020 7:58 pm

Tak, ale ja mam jedno zastrzeżenie -> niech ostatnia osoba wyznaczy następną, żeby nie powstały dwa odbiegające od siebie opowiadania... po potem następna osoba się pogubi...
A Turin Turambar Turun Ambartanen!

Awatar użytkownika
Niebezpieczna
Posty: 140
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:14 pm

Re: Historyjka forumowiczów...

Post autor: Niebezpieczna » ndz cze 07, 2020 12:15 am

Ale to właśnie o to chodzi. Koniec ma być całkowicie odmienny od początku :P No ale wyznaczać można. Czyli mam rozumieć, że na razie 3xTAK?
Sukces jest najgłośniejszym mówcą świata

Awatar użytkownika
Eredin
Posty: 207
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:10 am

Re: Historyjka forumowiczów...

Post autor: Eredin » ndz cze 07, 2020 4:19 am

Skojarzenia zdecydowanie nie, gubi sie też szybko.. Zresztą żadna frajda pisać posty z jednym słowem... Ale opowiadanie moze być...
There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle

Awatar użytkownika
Niebezpieczna
Posty: 140
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:14 pm

Re: Historyjka forumowiczów...

Post autor: Niebezpieczna » ndz cze 07, 2020 12:04 pm

Czyli 4xTAK. To niech ktoś założy... Ja jestem po koncercie charytatywnym na, którym kwestowałem i już nie mam siły. Ale jedna gościówka nawet fajna była :P Wedle zaproszenia śpiewała mezosopranem. A Tenor oprócz śpiewania opowiadał czerstwe dowcipy Very Happy
Sukces jest najgłośniejszym mówcą świata

Awatar użytkownika
Turin Turambar
Posty: 143
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:14 am

Re: Historyjka forumowiczów...

Post autor: Turin Turambar » ndz cze 07, 2020 5:25 pm

Więc tutaj możemy pisać tą historyjkę. Chosen, czy panuje tutaj zasadz -> NO RULES ???
A Turin Turambar Turun Ambartanen!

Awatar użytkownika
Niebezpieczna
Posty: 140
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:14 pm

Re: Historyjka forumowiczów...

Post autor: Niebezpieczna » ndz cze 07, 2020 9:47 pm

To zrobimy tak... Zacznę ja. Zasada jest taka, że każdy robi jak uważa. Tylko, że dwa sąsiadujące posty powinny jakoś się ze sobą wiązać. I może jeszcze taka reguła: CONAJMNIEJ 3 ZDANIA!!. Granica maksymalna ustalana według autora. Aha i kończymy w momencie, z którego łatwo zmienić bieg fabuły Smile Na początek coś takiego... W sumie nie miałem innego pomysłu Smile . Ale poradzicie sobie. Od nas zależy czy będzie to zabawne czy straszne.

So Make The Story Smile

Artur otworzył oczy. Przeraźliwe zimno uderzyło w jego organizm ze zdwojoną siłą. Nie był dokońca pewien co sprawiło, że się obudził. Nie było to napewno zimno. Przed jego oczyma powoli przesuwały się migawki dnia wczorajszego. Zaczęły nabierać szybkości. Szybko... Szybciej... Świat wirował w zastraszającym tempie. Artur czuł się jak zbity pies...Nagle wszystko stanęło. Artur bardzo powoli wracał do stanu pełnej świadomości... W tym momencie zauważył, że nie jest sam. Ktoś stał w rogu pokoju i bacznie mu się przyglądał. Po chwili postać się odezwała..................
Sukces jest najgłośniejszym mówcą świata

Awatar użytkownika
Turin Turambar
Posty: 143
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:14 am

Re: Historyjka forumowiczów...

Post autor: Turin Turambar » pn cze 08, 2020 12:13 am

- Artur! Wstawaj, na Boga! - krzyczała matka Artura - jest prawie południe! O której wróciłeś??
Artur w zasadzie nie słyszał co mówi do niego jego matka. Miał przed oczami cały czas obrazy z wczorajszego dnia, a ściślej wieczora. Cała balanga była super: piwo, chipsy, muzyka i... dziewczyny. W zasadzie spodobała mu się jedna. Jak ona miała na imię? Kasia? Chyba tak. Przypomniał sobie, że na paczce po papierosach zapisał jej numer.......
A Turin Turambar Turun Ambartanen!

Awatar użytkownika
Onirke
Posty: 140
Rejestracja: czw sty 02, 2020 3:39 pm

Re: Historyjka forumowiczów...

Post autor: Onirke » pn cze 08, 2020 7:22 am

.e-mailowy. Z mocnym postanowieniem napisania do niej listu po dojściu do siebie powoli zwlókł sie z łóżka. Starał sobie przypomnieć cokolwiek z dnia wczorajszego lecz tylko mocniej go rozbolała głowa. Podążył w kierunku łazienki kiedy to rozległ sie głośny dźwięk....
Nie licz dni, spraw by dni się liczyły

Awatar użytkownika
Vael
Posty: 142
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: Historyjka forumowiczów...

Post autor: Vael » pn cze 08, 2020 10:32 am

....telefonu. Po trzech sygnałach odebrała matka.
- Halo ?! - Powiedziała głośnym głosem
- Dzieńdobry, czy jest Artur ?? - Zapytał głos w słuchawce.
- Jest już go daję - Odpowiedziała matka.
Artur !!! Telefon !!! - Zawołała
Artur powoli otworzył dzwi łazienki, podszedł do telefonu
- Słucham ?! - Powiedział zaspanym głosem.......
W życiu nie chodzi o to, by siebie odnaleźć. W życiu chodzi o to, aby siebie samego stworzyć.

Awatar użytkownika
Poison Ivy
Posty: 153
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Historyjka forumowiczów...

Post autor: Poison Ivy » pn cze 08, 2020 5:37 pm

...
- Cześć Arturku!!
- Kto mówi? - zapytał
- No jakto kto, Roxy! Nie pamiętasz mnie? Nie gadaj... - mruknęła dziewczyna z lekką nutą oburzenia
- Eeeee - zająkał się Artur
- To ja dziewczyna z imprezy!! Brązowe oczy, rude, kręcone włosy? Mówi Ci to coś?
- Aaaa Roxy! To ty mała! Jasne, że Cię pamiętam, o co chodzi?
- Więc chodzi o to... czy możemy się spotkać?
- Hmmm, taaa jasne, ale kiedy? - spytał lekko zdziwiony, a ręce mu drżały
- Jak najszybciej! Widzisz mam pewien problem... po wczorajszej nocy, ktoś zgarnął Tonego spod monopola pod pretekstem kupienia działki...
- Że co?? - przerwał jej z krzykiem - I kto to do cholery jest Tony? - pomyślał
- Ale ja nie wiem....- dodał - No i radziłabym Ci przyjść, wisisz mi dyche - stwierdziła Roxy
- Ok, ok, jutro o 10 w parku?- podał termin
- No niech będzie, to pa pa Misiaczku - szepnęła i odłożyła słuchawkę...
You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth.

Awatar użytkownika
Veldrin
Posty: 178
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: Historyjka forumowiczów...

Post autor: Veldrin » wt cze 09, 2020 12:08 am

Artur ze zdziwoną miną odłożył słuchawkę, a matka zapytała:
-Kto to był??
-A nie nikt, nieważne mamo - odpowedział i wrórił do łazienki.
Po pewnym czasie już ubrany poszedł do kuchni zjadł kanapkę z serem i bez słowa wyszedł z domu. Już na klatce spodkał Tomka.
Cześć, jak tam po...
Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Choć nie jestem pewien, co do wszechświata

Awatar użytkownika
Poison Ivy
Posty: 153
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Historyjka forumowiczów...

Post autor: Poison Ivy » wt cze 09, 2020 3:52 am

... imprezie ?
- Słuchaj stary fajnie było, były laski i super zabawa. Właściwie to taką jedną poznałem, ma na imię Kasia. Nawet przed chwilą myślałem, że do mnie zadzwoniła. Strasznie fajna dziewczyna.
- A masz jej namiary ?
- Tak dała mi numer e-mailowy.
- No to na co czekasz ? Leć szybko i ....
You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth.

Awatar użytkownika
Niebezpieczna
Posty: 140
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:14 pm

Re: Historyjka forumowiczów...

Post autor: Niebezpieczna » wt cze 09, 2020 6:54 am

....Wyślij jej e-maila Smile Na pewno Ci odpowie - rzucił Tomek.
Arturowi nie trzeba było tego powtarzać dwa razy. Tomek nawet nie zdąrzył się zdziwić kiedy ten był już na górze.
- No tak - powiedział do siebie Tomek - cały Artur.
Natomiast kilka pięter wyżej Artek już uruchamiał komputer. Chyba nigdy w życiu nie zdawał sobie sprawy jak jego komputer wolno się włacza.....
Sukces jest najgłośniejszym mówcą świata

ODPOWIEDZ