Alkohol i inne uzależnienia

Inne pogaduszki
Awatar użytkownika
Eredin
Posty: 207
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:10 am

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Eredin » wt gru 08, 2020 2:12 pm

hmm a ja ostatnio mam odrzut od % ale to sie zmieni mam nadzieje ... a to co lubie- chyba wypije wszystko - tylko na czysta patrze z dziwnymi wspomnieniami
There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle

Awatar użytkownika
Turin Turambar
Posty: 143
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:14 am

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Turin Turambar » wt gru 08, 2020 4:10 pm

Niezły wynik Chosem mój oscyluje w okolicach 80, a jeśli chodzi o pijackie gierki to proponuje tą http://www.gry.jeja.pl/pijak.html Jednak żadna gierka niezastąpi piwka z wiśniówką
A Turin Turambar Turun Ambartanen!

Awatar użytkownika
Gor
Posty: 163
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:14 am

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Gor » wt gru 08, 2020 4:58 pm

U mnie dziś była wigilia wieczorówki i była impreza którą co roku organizuje prof. K (żeby nie było że donoszę ) i znów się zchlał jak i 3/4 uczestników, były wrzaski rumor i ogólne degręgola moralna :/ . A my mieliśmy w sąsiedniej sali zajęcia z profesorem, którego szlag trafiał ale nic nie mógł zrobić... PS. Sam się trochę ponczem raczyłem ale był cholernie mocny
Gold has no caste

Awatar użytkownika
Poison Ivy
Posty: 153
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Poison Ivy » wt gru 08, 2020 6:54 pm

hmm ja mam imprezki od..... mamo chyba gdzies od poniedzialku dzien w dzien... juz nie moge... a tu litra czeka.........
You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth.

Awatar użytkownika
Blizbor
Posty: 195
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Blizbor » wt gru 08, 2020 7:43 pm

a ja nie pije xd moze to ze wzgledu na wiek, ale mnie po prostu alkohol nie smakuje. moja siostra w moim wieku, tak samo jak i rowiesniczki/rowiesnicy urzadzaja sobie libacje alkoholowe xd, a mnie to nie kreci. nie pije nawet szampana na sylwestra ;d wychodze z zalozenia, ze mozna sie dobrze bawic i bez procentow, nie mam zadnych zahamowan w stylu 'jestem gzecnom dziewcynkom i mamusia nie pozwala', bo czasami jest tak ze rodzice wrecz namawiaja mnie do wypicia toastu, a ja odmawiam. nie sadze, zeby w najblizszym czasie sie to zmienilo ;d
Etiám sanáto vúlnĕre, cícatríx manét

Awatar użytkownika
Super Girl
Posty: 165
Rejestracja: sob sty 04, 2020 10:13 am

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Super Girl » wt gru 08, 2020 9:22 pm

Dobra rada od starego żula. Nie pij Nie pal Z tego nic dobrego nie przychodzi. Znaczy przychodzi ale nie takie jak powinno W przyszłości możesz czasem się napić Ale nie przesadzaj Palić nie pal!! To chyba każdy na forum Ci powie. A % niekiedy mają ciekawy wpływ na ludzi. Fajnie być pod ich wpływem. Ale jeszcze fajniej nie być i móc następnego dnia opowiadać innym jakie głupoty wyczyniali Jeżeli Ci nie smakuje alkohol to nie zaczynaj
Be the change that you wish to see in the world

Awatar użytkownika
Onirke
Posty: 140
Rejestracja: czw sty 02, 2020 3:39 pm

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Onirke » wt gru 08, 2020 9:31 pm

no poki co nie planuje ;d ale dzieki za rade ;p a palic raczej na pewno nie bede, niedobrze mi sie robi od samego zapachu dymu, bleah ;d
Nie licz dni, spraw by dni się liczyły

Awatar użytkownika
Dobrawa
Posty: 109
Rejestracja: sob sty 04, 2020 10:25 am

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Dobrawa » wt gru 08, 2020 10:16 pm

nie mów hop puki nie przeskoczysz... ja zawsze mówiłem "ja piwa niecierpię, rzygam na sam zapach... papierosy -> co to jest? bleee... duszę się..." a teraz no coments
Festīna lente!

Awatar użytkownika
Veldrin
Posty: 178
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Veldrin » śr gru 09, 2020 12:55 am

Cicho Menakure, nie deprawuj młodzieży z tymi papierosami... To swiństwo i już, nie wiem jak ludzie mogą to palić...a jak "ciekawie" wygladaja płuca zmasakrowane przez dym... wolę nie próbować i nie spróbuję... Mam ciekawsze rzeczy do roboty, niz palenie jakiegoś wysuszonego zielska z dodatkami.
Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Choć nie jestem pewien, co do wszechświata

Awatar użytkownika
Onirke
Posty: 140
Rejestracja: czw sty 02, 2020 3:39 pm

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Onirke » śr gru 09, 2020 12:57 am

Ja już mam kaszelek nieciekawy no i wydolność bardzo spada przy paleniu ...
Nie licz dni, spraw by dni się liczyły

Awatar użytkownika
Dopamine Addicted
Posty: 144
Rejestracja: śr sty 01, 2020 11:35 pm

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Dopamine Addicted » śr gru 09, 2020 1:00 am

Rzucając palenie w wieku 30 lat wydłużasz swoje życie o 9 lat. W wieku 50 o 6. (statystycznie) Oczywiście pod warunkiem, że nie zakonćzysz istnienia nafaszerowany lekami przeciwbólowymi, w szpitalu z podejrzeniem raka. Dochodzi także możliwość zawału, szczególnie w porze porannej, kiedy pali się pierwszego papierosa... Od nowego roku zaczynam nowa akcję Rzuć palenie, uszczęśliw swoją kochaną córeczkę - nie pozwól jej by została sierotą Jak dotąd efekty były marne, ale jednak...
I have not failed. I've just found 10,000 ways that won't work

Awatar użytkownika
Vael
Posty: 142
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Vael » śr gru 09, 2020 1:01 am

a ja owszem, probowalam, raz xd tak sie zakaszlalam ze myslalam ze sie zaraz udusze ;p wiecej nie chce ;p mozecie mowic co chcecie, mnie po prostu do papierosow i alkoholu w ogole nie ciagnie, nie wyobrazam sobie zeby moglo sie to zmienic. aczkolwiek 'nigdy nie wolno mowic nigdy'. pozyjemy zobaczymy ;d
W życiu nie chodzi o to, by siebie odnaleźć. W życiu chodzi o to, aby siebie samego stworzyć.

Awatar użytkownika
Piasek
Posty: 137
Rejestracja: śr sty 01, 2020 8:39 am

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Piasek » śr gru 09, 2020 1:19 am

U mnie ta akcja tez trwa No i nie ma palenia w domu, tylko na balkonie Choc to było już od zamierzchyłych czasów, ale dzięki temu osoba paląca nawet nie myśli o paleniu w domu Zawsze coś... Trzeba akcje prowadzic dalej. A nuz sie uda...
Życie nie jest sprawiedliwe i być może to dobra wiadomość dla większości z nas

Awatar użytkownika
Raciel
Posty: 161
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:32 am

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Raciel » śr gru 09, 2020 3:11 am

Ach, zakaz palenia w domu to już od lat obowiązuje. Nawet już dmuchać nie można tak, żeby cokolwiek do domu wpadło. Mama twierdzi, że jak rzuci palenie to za bardzo utyje. Miała nawet postanowienie, że po operacji rzuci, ale g.... z tego wyszło. Tata na miesiąc rzucił. Co roku robi sobie mocne postanowienie, że to koniec. I wychodzi mu przez 1, 2 ,3 4, miesiące, a potem coś nagle idzie nie tak i znowu g....
Damnant, quod non intellĕgunt

Awatar użytkownika
Rincewind1
Posty: 150
Rejestracja: sob sty 04, 2020 9:55 am

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Rincewind1 » śr gru 09, 2020 3:26 am

Moj tata rzucił palenie dawno temu... Za to go podziwiam, bo ani razu nie widziałem go z papierosem... Nawet do niedawna nie wiedziałem, że kiedyś palił...
Aquĭla non captat muscas

Awatar użytkownika
Leriel
Posty: 127
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:12 pm

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Leriel » śr gru 09, 2020 4:16 am

Ale co tam -> na coś trzeba umrzeć...
Istnieją dwa sposoby na łatwe prześliźnięcie się przez życie: wierzyć we wszystko lub wątpić we wszystko. Oba chronią nas przed samodzielnym myśleniem

Awatar użytkownika
Ibelman
Posty: 156
Rejestracja: pn maja 25, 2020 1:55 pm

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Ibelman » śr gru 09, 2020 5:28 am

Najlepiej na starość
Jeśli nie potrafisz latać, biegnij. Jeśli nie potrafisz biegać, chodź. Jeśli nie potrafisz chodzić, czołgaj się. Cokolwiek jednak robisz, poruszaj się do przodu.

Awatar użytkownika
Alfa
Posty: 138
Rejestracja: śr sty 01, 2020 8:39 am

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Alfa » śr gru 09, 2020 5:37 am

No tak, masz rację... ale to wyszło z mody -> to takie pospolite... Zmieniłem nazwę tematu, bo mówimy też o papierosach... więc uważam to za słuszną decyzję...
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Awatar użytkownika
Sylfil
Posty: 109
Rejestracja: czw sty 02, 2020 3:39 pm

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Sylfil » śr gru 09, 2020 6:34 am

Mój brat twierdzi że od nowego roku nie pali, ciekawe co z tego wyjdze
Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę, musisz być w ciągłym ruchu

Awatar użytkownika
Dobrawa
Posty: 109
Rejestracja: sob sty 04, 2020 10:25 am

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Dobrawa » śr gru 09, 2020 7:51 am

Dobra Cruelty, oraziłem sie
Festīna lente!

Awatar użytkownika
Dobrawa
Posty: 109
Rejestracja: sob sty 04, 2020 10:25 am

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Dobrawa » śr gru 09, 2020 8:39 am

Smierć ze starosci pospolita??? Włąsnie częste to w dzisiejszych czasach nie jest, wiekszość ludzi umiera z głodu, wojen lub na rózne choroby. Smierc ze starości wcale nie jest taka powszechna jak sie wydaje.
Festīna lente!

Awatar użytkownika
Lutomir
Posty: 141
Rejestracja: sob sty 04, 2020 9:39 am

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Lutomir » śr gru 09, 2020 8:50 am

Malibu, przecież wiesz, o co mi chodzi
Be yourself; everyone else is already taken.

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 226
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:22 pm

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Woland » śr gru 09, 2020 10:41 am

A ja sie już boję tego co będzie na sylwestrze, oj będze sie działo, Cruelty pamiętaj żę jak coś to zproszona jesteś
Dobro jest dobrem, nawet gdy nikt go nie czyni. Zło jest złem, nawet gdy wszyscy je czynią

Awatar użytkownika
Eredin
Posty: 207
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:10 am

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Eredin » śr gru 09, 2020 12:17 pm

Ja się bardzo ograniczyłem i narazie nieźle mi idzie
There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle

Awatar użytkownika
Sledzik
Posty: 134
Rejestracja: czw sty 02, 2020 3:56 pm

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Sledzik » śr gru 09, 2020 1:45 pm

Smierć ze starosci pospolita???
Statek stojący w porcie jest bezpieczny, ale nie po to buduje się statki, by stały w portach

ODPOWIEDZ