Alkohol i inne uzależnienia

Inne pogaduszki
Awatar użytkownika
Dopamine Addicted
Posty: 144
Rejestracja: śr sty 01, 2020 11:35 pm

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Dopamine Addicted » pn gru 07, 2020 9:27 am

Nie ma jak rum z kolą, albo CZARNA WDOWA (tanie wino z biedronki i tania kola z biedronki)
I have not failed. I've just found 10,000 ways that won't work

Awatar użytkownika
Blizbor
Posty: 195
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Blizbor » pn gru 07, 2020 11:21 am

Naprawde a przysiągł bym że z jabłek
Etiám sanáto vúlnĕre, cícatríx manét

Awatar użytkownika
Poison Ivy
Posty: 153
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Poison Ivy » pn gru 07, 2020 11:24 am

Witam całe fantastyczne towarzystwo przyjaciól alkocholu , chmielu , kobiet i dobrej muzyki... Ludzie , proponuje wam ponownie abyście sie zajeli przyjemnościami jak tylko możecie.... Naprawde szkoda życia ... Za pół wieku nikt o nas nie będzie pamiętał....Więc porzuccie czosnek i inne ludowe lekarstwa... Tylko browar was wyswobodzi ! AVE TYCHY....
You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth.

Awatar użytkownika
Ibelman
Posty: 156
Rejestracja: pn maja 25, 2020 1:55 pm

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Ibelman » pn gru 07, 2020 1:18 pm

Krist, jakoże jestem często w Tychach to jednak uważam, że TYSKIE jest piwem, któe mój organizm toleruje, gdy sam nie wie co pije ja osobiście nie lubię tego piwa . . . za to LECH, HEINI, ŻYWIEC, DĘBOWE -> to jest to!!
Jeśli nie potrafisz latać, biegnij. Jeśli nie potrafisz biegać, chodź. Jeśli nie potrafisz chodzić, czołgaj się. Cokolwiek jednak robisz, poruszaj się do przodu.

Awatar użytkownika
Alfa
Posty: 138
Rejestracja: śr sty 01, 2020 8:39 am

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Alfa » pn gru 07, 2020 2:06 pm

Oto ramówka telewizyjna nowo otwartego kanału telewizyjnego dla alkoholików BOLSAT: 06:30 - Gdzie jestem, kim jestem - teleturniej z nagrodami 08:30 - Piwko czy winko - program poranny 09:00 - Wiadomości 09:30 - Alkobiznes - program integracji polsko-czeskiej 10:00 - Dębowe Przedszkole - program dla początkujących 11:00 - The Smirnoffs - telenowela rosyjska 12:00 - Haftowanie na ekranie - reality show 12:30 - Soplicowo 2002 - Relacja z festiwalu piosenki Polskiej 13:00 - Sport - MŚ : Sztafeta 4x100 15:00 - Kielonopolscy (odc. 0.75) - telenowela Polska 14:20 - Teatr Bolstatu : Shakesbeer : To drink or not to drink 15:30 - Łowienie na Żywca - program dla samotnych kobiet 16:00 - 1410 - Program historyczny 17:00 - Po kielonie - rozmowy polityczne 17:30 - Liga Angielska - Guiness vs. Kilkeny 18:45 - Zwierzyniec - Złoty Bażant - film czeski 19:00 - Wieczorynka - Przygody Jasia Wędrowniczka (The Adventures of Johny Walker) - film animowany prod. angielskiej 19:30 - Zagrożenia XXI w. - Esperal 20:00 - SUPERKINO : Indiana Jones i poszukiwacze zaginionej Warki - film fab. USA 21:30 - Rozmowy w rynsztoku - talk show 22:00 - 40% - lista, lista, lista przebojów 22:30 - Z gwinta - Magazyn reporterów Bolsatu 23:30 - Decyzja należy do ciebie - odc. pt: 0,7 czy połówka 00:00 - Kino Mocne: Odwyk - Pogromca wyzwolonych - horror USA 02:00 - Gość Bolsatu: The Beertels 02:30 - Na planie : Absolwent 03:00 - Jak przerobić Pana Tadeusza - program edukacyjny 03:30 - Wycieczki Bolsatu : TATRA 04:15 - X-Flaszki - program nocny
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Awatar użytkownika
Dopamine Addicted
Posty: 144
Rejestracja: śr sty 01, 2020 11:35 pm

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Dopamine Addicted » pn gru 07, 2020 2:46 pm

Ciekawa ramówka.. czyżby dwór faraoński wspierał tą stację dotacjami?
I have not failed. I've just found 10,000 ways that won't work

Awatar użytkownika
Sylfil
Posty: 109
Rejestracja: czw sty 02, 2020 3:39 pm

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Sylfil » pn gru 07, 2020 4:17 pm

Mamy taką oglądalność, że wystarczy jedna reklama dziennie, żeby zarobić na cały rok . . .
Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę, musisz być w ciągłym ruchu

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 226
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:22 pm

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Woland » pn gru 07, 2020 5:25 pm

Widać, że menkaure maczał w tym palce... Pewnie jeszcze zakupił browar
Dobro jest dobrem, nawet gdy nikt go nie czyni. Zło jest złem, nawet gdy wszyscy je czynią

Awatar użytkownika
Dobrawa
Posty: 109
Rejestracja: sob sty 04, 2020 10:25 am

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Dobrawa » pn gru 07, 2020 5:52 pm

Bo to to tylko jeden . . .
Festīna lente!

Awatar użytkownika
Vael
Posty: 142
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Vael » pn gru 07, 2020 5:59 pm

To kiedy napijemy sie piwa marki "faraońskie"
W życiu nie chodzi o to, by siebie odnaleźć. W życiu chodzi o to, aby siebie samego stworzyć.

Awatar użytkownika
Niebezpieczna
Posty: 140
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:14 pm

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Niebezpieczna » pn gru 07, 2020 6:10 pm

Kurcze fajnie na jakiej platformie można to odbierać
Sukces jest najgłośniejszym mówcą świata

Awatar użytkownika
Piasek
Posty: 137
Rejestracja: śr sty 01, 2020 8:39 am

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Piasek » pn gru 07, 2020 7:53 pm

Zapraszam: Telewizja BOLSAT odbiera na platformie WÓDKA+ abonament -> 40%, ZAMÓW TERAZ!!!! JESTEŚTEGO WART!!
Życie nie jest sprawiedliwe i być może to dobra wiadomość dla większości z nas

Awatar użytkownika
Dopamine Addicted
Posty: 144
Rejestracja: śr sty 01, 2020 11:35 pm

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Dopamine Addicted » pn gru 07, 2020 9:08 pm

O to spoko Chciałem tylko jedno napisać, 12 godzin wykładów po przespaniu 4 godzin po wypiciu 0.5 na dwie osoby nie jest takie straszne jak mi sie wydawało
I have not failed. I've just found 10,000 ways that won't work

Awatar użytkownika
Havelock
Posty: 138
Rejestracja: śr sty 01, 2020 1:39 pm

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Havelock » pn gru 07, 2020 9:22 pm

Właśnie zagłosowałem w ankiecie. Oczywiście opcja "Jestem abstynentem - piję tylko zdrowe soki lub napoje typu Coca-Cola, Sprite".
Śpiewaj jakby nikt nie słuchał. Kochaj jakby nikt nigdy Cię nie zranił. Tańcz jakby nikt nie patrzył. I żyj tak jakby to było niebo na ziemi

Awatar użytkownika
Alfa
Posty: 138
Rejestracja: śr sty 01, 2020 8:39 am

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Alfa » wt gru 08, 2020 12:28 am

Doom Ty .... abstynencie ?? dobry zarcik
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Awatar użytkownika
Pudliszki
Posty: 163
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:12 pm

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Pudliszki » wt gru 08, 2020 2:26 am

Zobacz ankietę i ulubiony napój niealkoholowy dooma
It is never too late to be what you might have been

Awatar użytkownika
Havelock
Posty: 138
Rejestracja: śr sty 01, 2020 1:39 pm

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Havelock » wt gru 08, 2020 3:55 am

Jasne a od kiedy to whiskey robią bez alkoholowe
Śpiewaj jakby nikt nie słuchał. Kochaj jakby nikt nigdy Cię nie zranił. Tańcz jakby nikt nie patrzył. I żyj tak jakby to było niebo na ziemi

Awatar użytkownika
Ibelman
Posty: 156
Rejestracja: pn maja 25, 2020 1:55 pm

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Ibelman » wt gru 08, 2020 4:14 am

Faktycznie, może prześlesz próbkę tej bezalkoholowej, bo chętnie bym wypróbował
Jeśli nie potrafisz latać, biegnij. Jeśli nie potrafisz biegać, chodź. Jeśli nie potrafisz chodzić, czołgaj się. Cokolwiek jednak robisz, poruszaj się do przodu.

Awatar użytkownika
Veldrin
Posty: 178
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Veldrin » wt gru 08, 2020 5:31 am

whiskey bezalkoholowa?? hehe, jak smakuje tak samo jak piwo bezalkoholowe to ja podziękuję, wolę normalną . . . A dzisiaj mimo antybiotyku w ukryciu popijam sobie wineczko . . .
Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Choć nie jestem pewien, co do wszechświata

Awatar użytkownika
Vahnal
Posty: 160
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:12 am

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Vahnal » wt gru 08, 2020 7:10 am

Tak a propos alkoholu: Macie tu taki fajny link. Długo myślałem gdzie go zamieścić. Ale tu mu będzie dobrze. Kto będzie miał najwięcej wypitych drinków jest przeze mnie ogłoszony największym alkoholikiem na forum ( w pozytywnym tego słowa znaczeniu ). Oczywiście zwycięzca musi mieć zrobionego print screena Nie żebym Wam nie ufał Hmmm tak sobie myślę, że zwycięstwo mam w garści Polecam także ze względu na metamorfozy barmana/ barmanki http://www.sinkyadrink.com/
Amor tussisque non celantur

Awatar użytkownika
Blizbor
Posty: 195
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Blizbor » wt gru 08, 2020 7:20 am

Ehhh... coś mi się wydaje, że zagłosowaliśmy identycznie
Etiám sanáto vúlnĕre, cícatríx manét

Awatar użytkownika
Poison Ivy
Posty: 153
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Poison Ivy » wt gru 08, 2020 8:27 am

Chosen- a jaki jest twój rekord? Trzeba wiedzieć do jakiego poziomu mamy dorosnac aby pokonać mistrza
You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth.

Awatar użytkownika
Iskrena
Posty: 193
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Iskrena » wt gru 08, 2020 11:00 am

a ja nie wiem jak tam się wchodzi wogóle mi się to nie otwiera...
Dopamine Addicted

Awatar użytkownika
Gor
Posty: 163
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:14 am

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Gor » wt gru 08, 2020 11:34 am

Spróbuj ręcznie - skopiuj adres i wklej w przeglądarce. Właśnie sprawdziłem czy mi wchodzi... no i mi z tego linku wchodzi... więc dałem dobry Spróbuj jeszcze raz Naprawde warto bo gierka wciąga
Gold has no caste

Awatar użytkownika
Sledzik
Posty: 134
Rejestracja: czw sty 02, 2020 3:56 pm

Re: Alkohol i inne uzależnienia

Post autor: Sledzik » wt gru 08, 2020 12:48 pm

Piosnka pijaka [Adam Asnyk] Na trzeźwo nie mogę żyć! Więc się upijam od rana I zawsze z pełnego dzbana Do nocy wciąż muszę pić; Za każdym kielichem wina Piękniejszym staje się świat, I urok młodzieńczych lat Wstępować w serce zaczyna. Zaledwie wypróżnię dzban, Piosenkę znajduję na dnie, A ona dźwięczy tak ładnie Wśród moich samotnych ścian! Rozjaśnia duszę pogodą I z serca zdejmuje pleśń, Wesoła, swobodna pieśń Fantazję wskrzesza mi młodą; I słyszę kochanki głos, Pierwsze miłosne zaklęcia, I chwytam dzban mój w objęcia, Padając na flaszek stos - Zdjętemu błogim marzeniem Zda się, że wracam znów Do jasnych młodości snów Ponad srebrzystym strumieniem! Po kwiatach sączy się zdrój, A wietrzyk roznosi wonie, Pierś ogniem szlachetnym płonie, Chcę wznowić rycerski bój, W dobranym braci orszaku - Ochoczo biegnę na szturm I słyszę w odgłosie surm: "Zwycięstwo przy białym ptaku!" Pośpieszam, co zdąży koń, I u nóg kochanki klęczę, Ona z obłoków rwie tęczę I moję ozdabia skroń; W rodzinne przychodzę strony I witam rzucony dom, I matki radosnym łzom Powierzam zdobyte plony... W pośrodku ojczystych pól... Lecz tu się sen mój ucina; Fantazji gdy braknie wina, Powraca zgłuszony ból - Każda odnawia się rana - Na trzeźwo nie mogę żyć... A więc pozwólcie mi pić Z mojego pełnego dzbana.
Statek stojący w porcie jest bezpieczny, ale nie po to buduje się statki, by stały w portach

ODPOWIEDZ