Czego się boimy?

Inne pogaduszki
Awatar użytkownika
Turin Turambar
Posty: 143
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:14 am

Re: Czego się boimy?

Post autor: Turin Turambar » pn gru 14, 2020 2:27 pm

Jeżeli nawet się śpiewa z przepony to i tak się używa strun głosowych... chyba, że się growluje Wtedy dźwięk jest tylko z przepony a struny głosowe są nieużywane
A Turin Turambar Turun Ambartanen!

Awatar użytkownika
Super Girl
Posty: 165
Rejestracja: sob sty 04, 2020 10:13 am

Re: Czego się boimy?

Post autor: Super Girl » pn gru 14, 2020 2:44 pm

Growlować z przepony...przecierz wtedy też się raczej na pewno używa strun głosowych...jak to wogóle mozna robić...growlowac z przepony...dobra nieważne już może koniec tego off topiku...
Be the change that you wish to see in the world

Awatar użytkownika
Raciel
Posty: 161
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:32 am

Re: Czego się boimy?

Post autor: Raciel » pn gru 14, 2020 3:45 pm

Nauczyciele mogą brać za darmo udział w kursach gdzie można nauczyć się odpowiedniego mówienia - tyak aby nie męczyć głosu. Słyszałem o tym parę razy
Damnant, quod non intellĕgunt

Awatar użytkownika
Super Girl
Posty: 165
Rejestracja: sob sty 04, 2020 10:13 am

Re: Czego się boimy?

Post autor: Super Girl » pn gru 14, 2020 3:46 pm

Boję się pająków i innego wszelkiego robactwa oraz węży i szczurów. Mam paniczny wstręt...
Be the change that you wish to see in the world

Awatar użytkownika
Pudliszki
Posty: 163
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:12 pm

Re: Czego się boimy?

Post autor: Pudliszki » pn gru 14, 2020 4:10 pm

A czy to nie skutek ciągłego przekrzykiwania uczniów?
It is never too late to be what you might have been

Awatar użytkownika
Eredin
Posty: 207
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:10 am

Re: Czego się boimy?

Post autor: Eredin » pn gru 14, 2020 5:44 pm

Bys sie zdziwił, Malibu. Ja nie krzyczę na moich uczniów. W pierwszym roku pracy moze tak, ale nie w 5. Ja sie szanuje. I mam takie metody, że bez krzyku wszystko załatwie
There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle

Awatar użytkownika
Poison Ivy
Posty: 153
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Czego się boimy?

Post autor: Poison Ivy » pn gru 14, 2020 7:11 pm

Taaaak... gościu od psychologii od razu ścisza głos, kiedy na sali robi się głośniej. Skutkuje. Albo i nie (ludzi zaczynają krzyczeć do niego, żeby w końcu zaczął używać mikrofonu...) Ja się boję utraty kogoś bliskiego. I to wszystko.
You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth.

Awatar użytkownika
Vael
Posty: 142
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: Czego się boimy?

Post autor: Vael » pn gru 14, 2020 7:56 pm

też siętego boję, ale to chyba przejaw egoizmu... nie wiem...
W życiu nie chodzi o to, by siebie odnaleźć. W życiu chodzi o to, aby siebie samego stworzyć.

Awatar użytkownika
Niebezpieczna
Posty: 140
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:14 pm

Re: Czego się boimy?

Post autor: Niebezpieczna » pn gru 14, 2020 8:09 pm

a się boje tego co będzie w moim życiu jest straszny śmietnik naszczęście mam dobrego pszyjaciela który wie jak mnie pocieszyć ......ALKOCHOL
Sukces jest najgłośniejszym mówcą świata

Awatar użytkownika
Iskrena
Posty: 193
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: Czego się boimy?

Post autor: Iskrena » pn gru 14, 2020 8:17 pm

Alkohol na dłuższą metę chyba nie jest dobrym rozwiązaniem (chyba, ze chce się zostać kimś pokroju takich miłych panów, co stoją pod sklepami z butelką wina prostego w ręce... tudzież denaturetem)
Dopamine Addicted

Awatar użytkownika
Ibelman
Posty: 156
Rejestracja: pn maja 25, 2020 1:55 pm

Re: Czego się boimy?

Post autor: Ibelman » pn gru 14, 2020 9:18 pm

z "Leśnym dzbanem" , "Oddechem traktorzysty" albo Lipką z miodem !!!!!! Ale rzeczywiście to dobre rozwiązanie nie jest. Najlepiej iśc tam gdzie nikt Cie nie widzi i nie usłyszy i wywrzeszczeć sie z całych sił... To pomgaa
Jeśli nie potrafisz latać, biegnij. Jeśli nie potrafisz biegać, chodź. Jeśli nie potrafisz chodzić, czołgaj się. Cokolwiek jednak robisz, poruszaj się do przodu.

Awatar użytkownika
Gor
Posty: 163
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:14 am

Re: Czego się boimy?

Post autor: Gor » pn gru 14, 2020 10:06 pm

A ja się boje sesji! Tym bardziej, że godziny niektorych przedmiotow są ekstra okrojone...a niektórych wykladów słuchać się nie da...i czasem boje się śmierci, zwlaszcza jeśli jestem niewyspowiadana...zawsze wtedy wydaje mi się, że wpadne pod samochód, albo autobus będzie miał wypadek....
Gold has no caste

Awatar użytkownika
Alfa
Posty: 138
Rejestracja: śr sty 01, 2020 8:39 am

Re: Czego się boimy?

Post autor: Alfa » pn gru 14, 2020 10:55 pm

Ja się boję, że dostanę biegunki. Kiedyś dostałem przed egzaminem i wiem co to znaczy.
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Awatar użytkownika
Iskrena
Posty: 193
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: Czego się boimy?

Post autor: Iskrena » wt gru 15, 2020 12:26 am

Czyżby wierna kopia "Wiecznego Studenta" ??
Dopamine Addicted

Awatar użytkownika
Alfa
Posty: 138
Rejestracja: śr sty 01, 2020 8:39 am

Re: Czego się boimy?

Post autor: Alfa » wt gru 15, 2020 1:14 am

Musiałem skorzystać z płatnej toalety na PKS-ie, nawet nie wiecie jak małe tam wydaja kawałki papieru toaletowego. Człowiek nie wie czy śmiać się czy płakać.
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Awatar użytkownika
Vael
Posty: 142
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: Czego się boimy?

Post autor: Vael » wt gru 15, 2020 2:05 am

Oj tak tak... A w dodatku płacisz złotówke za skorzystanie + jakieś 50 gr. za umycie łapek w umywalce Taka pazernośc WC-Ciotek mnie denerwuje........ :/
W życiu nie chodzi o to, by siebie odnaleźć. W życiu chodzi o to, aby siebie samego stworzyć.

Awatar użytkownika
Super Girl
Posty: 165
Rejestracja: sob sty 04, 2020 10:13 am

Re: Czego się boimy?

Post autor: Super Girl » wt gru 15, 2020 3:44 am

Ja czuję dziwny, wręcz nieciekawy strach przed lekcją fizyki. Czuję się zawsze jakbym nic nie umiał. Najciekawsze jest to że gdy ktos na jakiekolwiek pytanie źle odpowie to wtedy prawdopodobnie usłyszy słynne: "A idź się utop". Powstrzymam się od komentarza
Be the change that you wish to see in the world

Awatar użytkownika
Havelock
Posty: 138
Rejestracja: śr sty 01, 2020 1:39 pm

Re: Czego się boimy?

Post autor: Havelock » wt gru 15, 2020 4:54 am

Gdybym miała takiego nauczyciela od fizyki też bym nie lubiła tego przedmiotu, no ale mój profesor od fizyki, mimo iż jest taki trochę zakręcony i spodnie nosi podciągnięte niemalże pod pachy, to jest świetny gość: wspaniale uczy, świetnie tłumaczy i przede wszystkim: potrafi wszystkich zainteresować, gdy mówi! Uwielbiam słuchać, jak prowadzi wykład! Za to zawsze boję sie że nic nie umiem przed biologią i geografią (no ale strach przed biologią jest zrozumiały: po cholerę, mi osobie z klasy matematyczno-fizycznej wiedzieć, z czego dokładnie się składa komórka zwierzęca, skoro ja np mam zamiar być w przyszłości nauczycielem matematyki?? )
Śpiewaj jakby nikt nie słuchał. Kochaj jakby nikt nigdy Cię nie zranił. Tańcz jakby nikt nie patrzył. I żyj tak jakby to było niebo na ziemi

Awatar użytkownika
Sylfil
Posty: 109
Rejestracja: czw sty 02, 2020 3:39 pm

Re: Czego się boimy?

Post autor: Sylfil » wt gru 15, 2020 6:35 am

Hmmmm Ja jestem z klasy mat-fiz, ale wcale mnie to nie cieszy. Za TAKĄ fizyka nie przepadam. Jutro mamy sprawdzian, a ja nadal czuję, że nic nie wiem. Nie mam pojęcia co będzie jutro.
Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę, musisz być w ciągłym ruchu

Awatar użytkownika
Hawking
Posty: 271
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: Czego się boimy?

Post autor: Hawking » wt gru 15, 2020 7:17 am

Ze spraw szkolnych ja się boję polskiego. Mam taką straszną wiedźmę i ona zawsze wyśmiewa wszystkich
I have noticed even people who claim everything is predestined, and that we can do nothing to change it, look before they cross the road
Read more at https://www.brainyquote.com/authors/ste ... ing-quotes

Awatar użytkownika
Onirke
Posty: 140
Rejestracja: czw sty 02, 2020 3:39 pm

Re: Czego się boimy?

Post autor: Onirke » wt gru 15, 2020 8:40 am

Cóż, na sprawdzianie z łaciny rozważaliśmy, czy nie napisać na kartkach "scio me nihil scire" (wiem, że nic nie wiem), ale pomysł upadł. Jesli maiłbym sie bać jakiegos przedmiotu, to wybo pada na geografię. Nauczycielka strasznie piłuje, ale nauczyć potrafi. Tylko że pyta bardzo szczególowo, a niezapowiedziane kartkówki to nic milego...
Nie licz dni, spraw by dni się liczyły

Awatar użytkownika
Hawking
Posty: 271
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: Czego się boimy?

Post autor: Hawking » wt gru 15, 2020 9:18 am

Widze, ze też musisz uczyć się łaciny już w I LO. Koszmar. Rozumiem, że sentencje łacińskie wypada znać, ale po co komu dokładny wykład gramatyki łacińskiej?? Najgorsze są DEKLINACJE. Koniugację też co prawda nie należą do tych rzeczy, za którymi się przepada, ale jest ich tylko cztery i mają w miarę stałe końcówki. Tylko jak nazwać tę fobię? Deklinacjofobia? chyba trochę zbyt złozona nazwa... fobia..fobiae..fobiae..fobiam...i..eee.. nie pamiętam dalej
I have noticed even people who claim everything is predestined, and that we can do nothing to change it, look before they cross the road
Read more at https://www.brainyquote.com/authors/ste ... ing-quotes

Awatar użytkownika
Ibelman
Posty: 156
Rejestracja: pn maja 25, 2020 1:55 pm

Re: Czego się boimy?

Post autor: Ibelman » wt gru 15, 2020 9:49 am

boję się zbliżającego się nieuchronnie kolosa z Podstaw Rachunkowości...
Jeśli nie potrafisz latać, biegnij. Jeśli nie potrafisz biegać, chodź. Jeśli nie potrafisz chodzić, czołgaj się. Cokolwiek jednak robisz, poruszaj się do przodu.

Awatar użytkownika
Niebezpieczna
Posty: 140
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:14 pm

Re: Czego się boimy?

Post autor: Niebezpieczna » wt gru 15, 2020 9:55 am

fobia, fobia Oczywoście takie słowo nie istnieje w łacinie Najgorsze jest to, że chociaż sie wykujesz- nie zawsze wychodzi ci na sprawdzianie statnio dosć boleśnie przekonałem sie o tym, ale lacine lubie
Sukces jest najgłośniejszym mówcą świata

Awatar użytkownika
Pudliszki
Posty: 163
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:12 pm

Re: Czego się boimy?

Post autor: Pudliszki » wt gru 15, 2020 10:18 am

Podstawy to pikuś...poczekaj na Rachunkowość finansową o ile coś takiego będziesz miał...to dopiero jest coś czego można się bać.
It is never too late to be what you might have been

ODPOWIEDZ