Avantasia

Wszystko co dotyczy muzyki której słuchamy
Awatar użytkownika
Woland
Posty: 226
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:22 pm

Re: Avantasia

Post autor: Woland » ndz sie 23, 2020 11:54 am

Co prosze? Tam nikt taki nie śpiewa...
Dobro jest dobrem, nawet gdy nikt go nie czyni. Zło jest złem, nawet gdy wszyscy je czynią

Awatar użytkownika
Machcio
Posty: 149
Rejestracja: śr sty 01, 2020 1:22 pm

Re: Avantasia

Post autor: Machcio » ndz sie 23, 2020 12:20 pm

Racja, chodziło mi o Michael'a Kiske z Haloween.
Jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się

Awatar użytkownika
Niebezpieczna
Posty: 140
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:14 pm

Re: Avantasia

Post autor: Niebezpieczna » ndz sie 23, 2020 1:39 pm

Kiskego znam ale on był dawno temu i nie w Haloween tylko Helloween
Sukces jest najgłośniejszym mówcą świata

Awatar użytkownika
Ibelman
Posty: 156
Rejestracja: pn maja 25, 2020 1:55 pm

Re: Avantasia

Post autor: Ibelman » ndz sie 23, 2020 1:40 pm

Przepraszam, ale to zwykła literówka każdemu się zdaża. "W sumie na obu albumach pojawiają się takie gwiazdy jak: Henjo Richter (Gamma Ray), Markus Grosskopf (Helloween),Kai Hansen (założyciel Helloween, Gamma Ray), Michael Kiske (ex. Helloween), Alex Holzwarth (Rhapsody), David de Feis (Virgin Steel), Sharon Del Adel (Within Temptation), Ralf Zdiarstek (chórki w Edguy), Andre Matos (Angra),Timo Tolkki (Stratovarius), Bob Catley (Magnum), Eric Singer (Kiss), Jens Ludwig no i oczywiście Tobias Sammet."
Jeśli nie potrafisz latać, biegnij. Jeśli nie potrafisz biegać, chodź. Jeśli nie potrafisz chodzić, czołgaj się. Cokolwiek jednak robisz, poruszaj się do przodu.

Awatar użytkownika
Leriel
Posty: 127
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:12 pm

Re: Avantasia

Post autor: Leriel » ndz sie 23, 2020 2:06 pm

Nic sie nie dzieje. Tylko uwazaj bo przekrecac taka nazwe to gańba A jeśli można spytać jakie utwory najbardziej Ci sie podobaja i nie podobaja? Swoja drogą bardzo ładny cytat. Czyzby moj?
Istnieją dwa sposoby na łatwe prześliźnięcie się przez życie: wierzyć we wszystko lub wątpić we wszystko. Oba chronią nas przed samodzielnym myśleniem

Awatar użytkownika
Dopamine Addicted
Posty: 144
Rejestracja: śr sty 01, 2020 11:35 pm

Re: Avantasia

Post autor: Dopamine Addicted » ndz sie 23, 2020 3:28 pm

Najbardziej spodobały mi się utwory (w dowolnej kolejności): Malleus Maleficarum - ciekawa scena procesu Reach Out For The Light - doskonałe chóry i postać Gabriela, wokal bije na głowę Farewell - wokal Sharon i Kiske'go oraz kawałek Avantasia. Ogółem całość dość niezła, smaczny kąsek dla fanów power metalu.
I have not failed. I've just found 10,000 ways that won't work

Awatar użytkownika
Onirke
Posty: 140
Rejestracja: czw sty 02, 2020 3:39 pm

Re: Avantasia

Post autor: Onirke » ndz sie 23, 2020 3:37 pm

Ja tylko dodam ze po uslyszeniu partii Sharon na Avantasii kopara mi opadła i się nią zainteresowałam, docierając w efekcie do WT
Nie licz dni, spraw by dni się liczyły

Awatar użytkownika
Vael
Posty: 142
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: Avantasia

Post autor: Vael » ndz sie 23, 2020 5:00 pm

Nie wiem po jaka cholere wydaje cos pod ta sama nazwa co nie jest kontynuacja. Chce trzepac kase na starej nazwie. A ja czuje ze to zpierdzieli. Po tym co Sammet ostatnio wyprawia w Edguy nie chce widziec tej nowej "Avantasii" :/
W życiu nie chodzi o to, by siebie odnaleźć. W życiu chodzi o to, aby siebie samego stworzyć.

Awatar użytkownika
Raciel
Posty: 161
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:32 am

Re: Avantasia

Post autor: Raciel » ndz sie 23, 2020 5:45 pm

ale po co te wulgaryzmy??
Damnant, quod non intellĕgunt

Awatar użytkownika
Sylfil
Posty: 109
Rejestracja: czw sty 02, 2020 3:39 pm

Re: Avantasia

Post autor: Sylfil » ndz sie 23, 2020 7:48 pm

A Hellfire Club ci sie nie podoba? jak dla mnie fajniutka plytka... Tej z zeszlego roku powiem szczerze nie sluchalam... Ale mowisz ze az tak sie zjeb***?
Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę, musisz być w ciągłym ruchu

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 226
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:22 pm

Re: Avantasia

Post autor: Woland » ndz sie 23, 2020 9:25 pm

Hellfire jeszcze bylo ok. Co prawda disco hiciory typu King of fools i Lavatory love machine załamały mnie, ale cala reszta w porzadku. Przynajmniej był power w Mysterii, Piper, Under the moon itd. A w tej ostatniej jest ogrom klawiszy i elektroniki. Gitary wybiedzone, ba! We zwrotkach nie ma ich wcale. tylko perka i przeslodzony głos Sammeta oraz wszechobecne chorki. Chorki nie takie jak byly wczesniej ale juz takie bardziej popowe. Ogolnie pop rock a nie metal.
Dobro jest dobrem, nawet gdy nikt go nie czyni. Zło jest złem, nawet gdy wszyscy je czynią

Awatar użytkownika
Piasek
Posty: 137
Rejestracja: śr sty 01, 2020 8:39 am

Re: Avantasia

Post autor: Piasek » ndz sie 23, 2020 10:44 pm

Mozesz zarzucic na jakis rapid czy cus ? A wlasnie mi Kings of Fools sie podobalo i to strasznie...
Życie nie jest sprawiedliwe i być może to dobra wiadomość dla większości z nas

Awatar użytkownika
Turin Turambar
Posty: 143
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:14 am

Re: Avantasia

Post autor: Turin Turambar » pn sie 24, 2020 1:56 am

Przypominam, że na forum nie wolno podawać linków do nielegalnych nagrań - to tak apropos tych rs...
A Turin Turambar Turun Ambartanen!

ODPOWIEDZ