Slipknot

Wszystko co dotyczy muzyki której słuchamy
Awatar użytkownika
Veldrin
Posty: 178
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: Slipknot

Post autor: Veldrin » śr cze 03, 2020 8:19 pm

A ich koncert był 20 w Warszawskiej Stodole... i moi znajomi tam byli i ja też chciałem być płacze No ale nie wyszło... W każdym razie koncert był świetny (z relacji) i to co oni potrafią robić na scenie śpiewając i grając wzbudza respekt...
Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Choć nie jestem pewien, co do wszechświata

Awatar użytkownika
Piasek
Posty: 137
Rejestracja: śr sty 01, 2020 8:39 am

Re: Slipknot

Post autor: Piasek » czw cze 04, 2020 1:42 am

A ja byłem na tym koncercie i jestem zawiedziony. Po tym co słyszałem jak wymiataja na koncertach spodziewalem sie wiecej. Pewnie jak graja na stadionach to sie staraja, a jak tkai gowniany klubik w jakiejs Polsce to co im ma zależeć?
Życie nie jest sprawiedliwe i być może to dobra wiadomość dla większości z nas

Awatar użytkownika
Blizbor
Posty: 195
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Slipknot

Post autor: Blizbor » czw cze 04, 2020 8:01 am

A ja byłem na tym koncercie i jestem zawiedziony. Po tym co słyszałem jak wymiataja na koncertach spodziewalem sie wiecej. Pewnie jak graja na stadionach to sie staraja, a jak tkai gowniany klubik w jakiejs Polsce to co im ma zależeć?

Hem....Slayer rowniez gwiazda swiatowa jest, a ich koncert w Stodole byl dla mnie lepszy nawet od koncertu mojej ukochanej Metalliki w Chorzowie. Wiec pan Araya w takim o to gownianym klubiku co utwor szczerzyl coraz bardziej zeby patrzac na znajacych wszystkie teksty i szalejacych, mordujacych sie fanow. Sadze wiec, ze miejsce nie ma znaczenia...moze Corey i ekipa zdeczka zmeczeni byli ? Zreszta spotykalem sie z roznymi opiniami - niektorzy strasznie chwalili ten koncert...jak to mawial moj matematyk w LO - "Jeden woli corke, a drugi tesciowa"...
Etiám sanáto vúlnĕre, cícatríx manét

Awatar użytkownika
Pudliszki
Posty: 163
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:12 pm

Re: Slipknot

Post autor: Pudliszki » czw cze 04, 2020 3:05 pm

Slipknot jest jednym z moich pięciu ulubionych zespołów. Wydali trzy świetne płyty
z których moją ulubioną jest Iowa.Corey Taylor wokalista zespołu posiada naprawde wyjątkowy głos, który świetnie nadaje się nie tylko do ostych piosenek, ale i do melancholijnych ballad.Ogólnie cały zespół składa się z dość utalentowanych muzyków
którzy w liczbie dziewięciu potrafią dać naprawdę dużo niezłego czadu.
Jeżeli chodzi o ich wygląd to nie mam nic przeciwko ich 'upiornym' maskom wręcz przeciwnie mnie bardzo się podobają.Po za tym mają zdjąć maski wraz z pojawieniem się ich najnowszej płyty płacze
It is never too late to be what you might have been

Awatar użytkownika
Ibelman
Posty: 156
Rejestracja: pn maja 25, 2020 1:55 pm

Re: Slipknot

Post autor: Ibelman » czw cze 04, 2020 10:07 pm

Ciekawie by było gdyby panowie zdjęli maski....hmmm Mr. Green Slipknot ma dosc ciekawe teksty... niekiedy w sam raz dla zdesperowanych nastolatków Głupek
Jeśli nie potrafisz latać, biegnij. Jeśli nie potrafisz biegać, chodź. Jeśli nie potrafisz chodzić, czołgaj się. Cokolwiek jednak robisz, poruszaj się do przodu.

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 226
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:22 pm

Re: Slipknot

Post autor: Woland » pt cze 05, 2020 4:09 am

Przeniosłem powyższy post z działu o tekstach WT.

Na przyszłosc proszę wybierać odpowiedni temat, to już dziś kolejny raz kiedy przenosze posty we właściwe miejsca.
Dobro jest dobrem, nawet gdy nikt go nie czyni. Zło jest złem, nawet gdy wszyscy je czynią

Awatar użytkownika
Ibelman
Posty: 156
Rejestracja: pn maja 25, 2020 1:55 pm

Re: Slipknot

Post autor: Ibelman » pt cze 05, 2020 7:30 am

Wiem to była niewinna pomyłka... ale było niestety po fakcie.... To się więcej nie powtórzy... Masz kwiatka za fatyge...:P Róża
Jeśli nie potrafisz latać, biegnij. Jeśli nie potrafisz biegać, chodź. Jeśli nie potrafisz chodzić, czołgaj się. Cokolwiek jednak robisz, poruszaj się do przodu.

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 226
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:22 pm

Re: Slipknot

Post autor: Woland » pt cze 05, 2020 10:44 am

Dzięki, ale to że post był pod aaa było spowodowane procedurą przenoszenia posta z tematu o wt do tematu slipknocie. Taka faza pośrednia zanim post zostanie wklejony so właściwego tematu Wink
Dobro jest dobrem, nawet gdy nikt go nie czyni. Zło jest złem, nawet gdy wszyscy je czynią

ODPOWIEDZ