Dragoria

Wszystko co dotyczy muzyki której słuchamy
Awatar użytkownika
Eredin
Posty: 207
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:10 am

Re: Dragoria

Post autor: Eredin » sob cze 06, 2020 5:06 pm

Przesłuchałem... Ten smoczy ogon monotonny, motyw głowny przerywany czasami jakimis głosami powtarza sie w nieskończonosc, a jak doczhodzi drugi flet to uszy mogą odpaść.
Ten gniew smoka- wyciac wokale i ujdzie w tłoku... Ten "growl" jest po prostu żałosny.. chyba, że ktos chce growlować razem z wokalistą. Twisted Evil
There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle

Awatar użytkownika
Niebezpieczna
Posty: 140
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:14 pm

Re: Dragoria

Post autor: Niebezpieczna » sob cze 06, 2020 9:01 pm

Przesłuchałem... Ten smoczy ogon monotonny, motyw głowny przerywany czasami jakimis głosami powtarza sie w nieskończonosc, a jak doczhodzi drugi flet to uszy mogą odpaść.
A coście się tak wszyscy uczepili tego Smoczego ogona?? Wink Piosenka jak piosenka, każdemu może się coś nie udać, szczególnie debiutantom :P Lepszy jest przecież ten cover HIMa "Join me" Very Happy To dopiero wywołuje jakieś dziwne efekty spinania mięśni brzucha, zaburzenia oddychania itp... Smile
Ten "growl" jest po prostu żałosny.. chyba, że ktos chce growlować razem z wokalistą. Twisted Evil
A pomyśl, jak się ten facet musi namęczyć, aby growlować prawie przez całą piosenkę Wink Chociaż tak jak on to i ja bym umiała growlować (ale czy kobiety robią growle??) to jednak... Takie cóś musi być męczące :P
Sukces jest najgłośniejszym mówcą świata

Awatar użytkownika
Poison Ivy
Posty: 153
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Dragoria

Post autor: Poison Ivy » ndz cze 07, 2020 1:18 am

A mnie się podoba, a co tam. Nie jest zle chytry ja takie lubie
You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth.

Awatar użytkownika
Niebezpieczna
Posty: 140
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:14 pm

Re: Dragoria

Post autor: Niebezpieczna » ndz cze 07, 2020 7:38 am

Ja też takie lubię Very Happy Według mnie mają coś w sobie, coś co mnie do nich przyciąga.Dlatego ich słucham Very Happy
Sukces jest najgłośniejszym mówcą świata

Awatar użytkownika
Onirke
Posty: 140
Rejestracja: czw sty 02, 2020 3:39 pm

Re: Dragoria

Post autor: Onirke » ndz cze 07, 2020 11:29 am

ściągnęłam sobie płytkę Dragorii i powiem tak: klimaty nie są złe, słucham tego dość często, ale chcialabym obcinać niektóre momenty. Cover HIMa jest bardzo ładny az do momentu refrenu. Wtedy zaczyna mi się zdawać, że to jakaś parodia. To tak, jakby ten facet czegoś się nałykał i miał migdały powiększone do monstrualnych rozmiarów... Po co to?? Bez tego wokalu wszystko byłoby ładnie!
Nie licz dni, spraw by dni się liczyły

Awatar użytkownika
Niebezpieczna
Posty: 140
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:14 pm

Re: Dragoria

Post autor: Niebezpieczna » ndz cze 07, 2020 3:34 pm

Cover HIMa jest bardzo ładny az do momentu refrenu. Wtedy zaczyna mi się zdawać, że to jakaś parodia. To tak, jakby ten facet czegoś się nałykał i miał migdały powiększone do monstrualnych rozmiarów...
Dla mnei cover Hima jest tragedią... Peace Jak go przypadkiem zapomnę usunąć z listy odtwarzania, to słysząc go dostaję ataku całkiem niekontrolowanego śmiechu LOL Cóż tu dużo mówić... Oni tam perfidnie fałszują :P Ja i tak najbardziej lubie "Czarny Płomień" Very Happy
Sukces jest najgłośniejszym mówcą świata

ODPOWIEDZ