Komercha

Wszystko co dotyczy muzyki której słuchamy
Awatar użytkownika
Bavette
Posty: 27
Rejestracja: śr lip 01, 2020 10:26 am

Komercha

Post autor: Bavette » śr lip 29, 2020 4:59 pm

Jakie jest wasze zdanie na temat kapel pochłoniętych komerchą.....i jakie kapele według was upadły przez to najnizej....

Awatar użytkownika
Fulko
Posty: 138
Rejestracja: pt sty 31, 2020 5:42 pm

Re: Komercha

Post autor: Fulko » śr lip 29, 2020 10:36 pm

Hehe, jak mnie zawsze bawi owo dzwieczne slowo "Komercha". Tym pieknym mianem mozna by chyba wszystkie zespoly okreslic, bo przeciez nikt ze znanych (mniej lub bardziej) i lubianych (mniej lub bardziej) za darmo nie gra, plyt nie rozdaje, a i koncertow charytatywnie li tylko nie gra. Zatem idac tym torem najwieksza komercha dla mnie to Elvis Presley, Beatlesi, Rolling Stonesi.

Awatar użytkownika
Tavin
Posty: 360
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 9:40 am

Re: Komercha

Post autor: Tavin » czw lip 30, 2020 9:48 am

Nie jest komercha granie dla kasy, ale zmienianie jej na sile zeby sie przypodobac publice, zeby sprzedac wiecej plyt...

A na to ze nie kazda znana kapela jest komercyjna najlepszym przykladem bedzie jeden z moich metalowych faworytow CANNIBAL CORPSE
The man who is swimming against the stream knows the strength of it.

Awatar użytkownika
strangelove
Posty: 32
Rejestracja: śr kwie 22, 2020 9:01 pm

Re: Komercha

Post autor: strangelove » pt lip 31, 2020 8:55 am

Nawet moja kapela ma fanow i ch*j ze jest ich 20-stu... Ale sa! I jak mam byc szczery gdybym mial zmienic gatunek badz wogole styl grania zeby podobac sie wiekszej ilosci ludzi to sorry... cmoknij mnie w dupe! Sam se graj...

I na tym polega niekomercyjne granie... Granie dla muzyki, nawet jesli grind mozna wogole nazwac muzyka...

elandir
Posty: 68
Rejestracja: sob lut 01, 2020 8:42 pm

Re: Komercha

Post autor: elandir » pt lip 31, 2020 1:18 pm

Metallica ze wszystkim co wydali po 'BlackAlbum' (no, może wyłączając St.Anger, jako nieudaną próbę powortu do korzeni.)

Awatar użytkownika
Mandalorian
Posty: 54
Rejestracja: śr sty 29, 2020 2:51 pm

Re: Komercha

Post autor: Mandalorian » pt lip 31, 2020 1:36 pm

Wg Ciebie st.Anger ma cokolwiek wspolnego z plytami z lat 80'tych? Pewnie ta wirtuozerie wykazana w solowkach...
Rozdupcyles mi nerke...
Dla mnie "czarny album" to juz jest komercyjny chlam. Przed wydaniem plyty nagrali do niej juz 6 teledyskow "Enter Sandman", "Sad but true", "The unforgiven", "Whenever I may roam", "Nothing else matters" i "Through The Never"...
Ku*wa mac! Hanna Montanna tak nie robi nawet...

Awatar użytkownika
Golum
Posty: 52
Rejestracja: czw sty 16, 2020 1:54 pm

Re: Komercha

Post autor: Golum » pt lip 31, 2020 10:55 pm

Black Album to symptayczna plyta, kawalki sa rowne, sliczne soloweczki. Fakt , chlopaki troche przegieli z teledyskami ale to nie zmienia faktu ze plyta jest bardzo dobra. (przynajmniej wg mnie..)

ODPOWIEDZ