Closterkeller

Wszystko co dotyczy muzyki której słuchamy
Awatar użytkownika
Lindisfarne
Posty: 18
Rejestracja: pt sty 17, 2020 11:24 pm

Closterkeller

Post autor: Lindisfarne » śr sie 12, 2020 7:22 pm

Tak przeglądam to forum i nikt nie wspomniał o naszym polskim, starym zespole Closterkeller.. (;
No właśnie.. Kto z was go słucha ? Jakie są wasze ulubine utwory ? Jka długo słuchacie ? Co was urzekło w ich muzyce ?

Awatar użytkownika
antonio
Posty: 12
Rejestracja: śr sie 12, 2020 4:54 pm

Re: Closterkeller

Post autor: antonio » czw sie 13, 2020 11:53 am

Nie słucham, znam głównie z tv i jeszcze z lat 90-tych, jak było głośno o Agnieszce (chyba pierwsza piosenka, ktorą słysząłm od nich), ale nie wnikam w zespół, bo jak dla mnie mają strasznie dołującą muzyke, texty, nawet clipy, jakoś to mnie nigdy nie pociągnęło i tak już zostanie, bo nie sądze, by coś się odmieniło... Aczkolwiek - Anja fajną osobą jest

Awatar użytkownika
Zurin
Posty: 106
Rejestracja: pt sty 17, 2020 11:03 pm

Re: Closterkeller

Post autor: Zurin » czw sie 13, 2020 4:19 pm

Closter mnie tak na prawdę jeszcze niczym nie "uderzył", słuchałem kilka utworów, ale szczerze mówiąc to są zespoły, które bardziej mi się podobają. W osobowość Anji nie wnikałam, chociaż podoba mi się, że sama prowadzi stronę internetową i stara się utrzymywać stały kontakt z fanami, wyjść do ludzi, a nie zamyka się w domu na klucz i się nikomu nie pokazuje poza koncertami i nie odnosi się do fanów z wyższością.
To tylko mój podpis. Czytaj dalej.

Awatar użytkownika
Mandalorian
Posty: 54
Rejestracja: śr sty 29, 2020 2:51 pm

Re: Closterkeller

Post autor: Mandalorian » pt sie 14, 2020 9:10 am

Słyszałem troche, parę utworów (władza, on przychodzi nocą, lady macbeth) spodobało mi sie bardzo, ale nie wiem jak to będzie z moim zainteresowaniem tym zespołem.

Awatar użytkownika
Tavin
Posty: 360
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 9:40 am

Re: Closterkeller

Post autor: Tavin » pt sie 14, 2020 8:40 pm

Ja ten zespół lubie, ale nie wszytkie testy mi się podobają...np. test do piosenki "Miraż" strasznie mnie razi. To mi jednak nie przeszkadza słuchać płyty "Nero" bo jak na mój gust to świetna płyta. Kilka piosenek z niej powala mnie na kolana (w pozytywnym sensie) są to : "Patrząc jak toniesz", "Jak o kamień deszcz", "Królowa", "On przychodzi nocą", "Nero" , "Poza granicą dotyku". Pozatym uwilbiam "Lunar", bo ten kawełak wnosi troszkę śiawtła do ich myzyki, "Synekę" bo też ciągnie do świetła, "Czas komety", "Agnieszkę" (Carmilla") "Władze" (swoją drogę strasznie prawdziwy ten test, co?) "Na krawedzi" i "To on znowu nastepny". Co do Anji nie wnikam w to, co ona wybrawiła/wyprwia. Nie wnikam, bo dla mnie liczy sie muzyka. Ale jak już przniej jesteśmy....pamietam jak kiedyś była u Kuby Wojewódzkiego.....no to była calkiem dziwna rozmowa, ale wiadomo jakie są rozmowy w tym programie
The man who is swimming against the stream knows the strength of it.

Awatar użytkownika
Yorga
Posty: 23
Rejestracja: czw sie 13, 2020 7:43 pm

Re: Closterkeller

Post autor: Yorga » pn sie 17, 2020 8:48 am

Słyszałem kiedyś Graphite (albo costakiego), daaawno temu, na początku mojej fascynacji tego rodzaju muzą i wtedy mi się średnio spodobała.
Niedawno do niej wróciłem i muszę powiedzieć że jest znacznie lepiej.
Trudno mi pisać wiecej bo nie wsłuchałem siemocno ale wrażenia mam pozytywne.
Może jeszcze coś skrobnę

Awatar użytkownika
Uglik
Posty: 75
Rejestracja: wt sty 28, 2020 12:46 pm

Re: Closterkeller

Post autor: Uglik » pn sie 17, 2020 9:37 am

Closterkeller raczej mi się nie podoba..mam na komputerze dwie płyty 'Graphite' i 'Fin de Seicle' (znaczy to jest album koncertowy...).Do piosenek, które mi się spodobały moge zaliczyć Syrenke i Rozbijacza Symboli (tu Anja[tak się chyba pisze...no nie?] śpiewa dość drapieżnie...fajnie).Ogólnie słychać, że zespół ma swój styl, klasę....Ale jakoś muzyka wydaje się troche monotonna...i ta okropna elektronika jak z gier do gameboy'a takie psstiuu, albo jak pierwszy raz włączyłem którąś z piosenek to myślałem, że mi się głośniki rozwalają kiedy było takie dziwne 'trumph'.
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Awatar użytkownika
strangelove
Posty: 32
Rejestracja: śr kwie 22, 2020 9:01 pm

Re: Closterkeller

Post autor: strangelove » pn sie 17, 2020 10:02 am

"Nero" - bardzo ładna/dobra płyta....zwłaszcza Królowa i Patrząc jaj toniesz...On przychodzi nocą...dośc hipnotyzyjace kawałki....balladki które tam są tez coś w sobie mają...ale piosenka Miraż jest jak dla nie do niczego!!

ODPOWIEDZ