Lacuna Coil

Wszystko co dotyczy muzyki której słuchamy
Awatar użytkownika
Raciel
Posty: 161
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:32 am

Re: Lacuna Coil

Post autor: Raciel » ndz sie 23, 2020 2:29 am

Wypasć dobrze w jedym kawałku live to nie to samo co być dobrym wokalistą na żywo. Akurat Closer dobrze im wychodzi, ba, Karmacode dobrze brzmi live. Gorzej z SWamped czy HaL... Ciągle pozostaj mi niesmak dla LC, ale cieszę się, że dostali srebną płytę we Włoszech. Widać dużą różnice w sprzedazy krążków, prawda?[/scroll]
Damnant, quod non intellĕgunt

Awatar użytkownika
Alfa
Posty: 138
Rejestracja: śr sty 01, 2020 8:39 am

Re: Lacuna Coil

Post autor: Alfa » ndz sie 23, 2020 3:59 am

Pani Scabbia nie dość, że ma bardzo przeciętny głos- wg mnie strasznie hmmm....mędzi- to jeszcze [z tego, co słyszałam] ma zastrzeżenia co do supportujących ją zespołów- nie mogą to być wokalistki, bo nie daj Boże jeszcze lepiej by wypadły niż główna "gwiazda" Fenomenu Lacuny nigdy nie rozumiałam i chyba nigdy nie zrozumiem:) wild
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Awatar użytkownika
Raciel
Posty: 161
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:32 am

Re: Lacuna Coil

Post autor: Raciel » ndz sie 23, 2020 4:10 am

Sa bardzo dobrym zespolme moim zdaniem. ładny głos, muzyka tez dobra. Wokalistka ladna, ale nie tylko ona w tym zespole xD
Damnant, quod non intellĕgunt

Awatar użytkownika
Super Girl
Posty: 165
Rejestracja: sob sty 04, 2020 10:13 am

Re: Lacuna Coil

Post autor: Super Girl » ndz sie 23, 2020 4:52 am

Wiecie, ja tam się zawsze zastanawiałam, co w niej jest takiego ładnego, nie wyróżnia się znowu tak bardzo urodą, jedynie chyba tym, że ma ładne ciało i tyle. Twarzy jakoś specjalnie pięknej nie ma, brak charakterystycznego punktu i po minucie nie patrzenia na nią...zapominam jak ona wygląda. A co do zespołu, ni mnie ziębi ni parzy..Takie coś, co to jest, ale nie koniecznie się nim zachwycam. Fakt, faceci niektórzy są w tym zespole ładni .
Be the change that you wish to see in the world

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 226
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:22 pm

Re: Lacuna Coil

Post autor: Woland » ndz sie 23, 2020 5:59 am

Ekchem, o masz, ty widzisz męską część zespołu, ja żeńską O facetach ciężko mi coś powiedzieć Chyba tylko tyle, że sprawiają miłe wrażenie. Swamped uważam za jeden z najlepszych utworów, jaki miałem okazję usłyszeć. Dla mnie Lacuna jest dowodem na to, że dobra melodia, odpowiedni tekst i kompozycja broni się bez symfonii, fajerwerków itp. ubarwień. Przynajmniej ja tak to odbieram.
Dobro jest dobrem, nawet gdy nikt go nie czyni. Zło jest złem, nawet gdy wszyscy je czynią

Awatar użytkownika
Machcio
Posty: 149
Rejestracja: śr sty 01, 2020 1:22 pm

Re: Lacuna Coil

Post autor: Machcio » ndz sie 23, 2020 6:03 am

Sa bardzo dobrym zespolme moim zdaniem. ładny głos, muzyka tez dobra. Wokalistka ladna, ale nie tylko ona w tym zespole xD
Jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się

Awatar użytkownika
Piasek
Posty: 137
Rejestracja: śr sty 01, 2020 8:39 am

Re: Lacuna Coil

Post autor: Piasek » ndz sie 23, 2020 7:09 am

Ekchem, o masz, ty widzisz męską część zespołu, ja żeńską O facetach ciężko mi coś powiedzieć Chyba tylko tyle, że sprawiają miłe wrażenie. Swamped uważam za jeden z najlepszych utworów, jaki miałem okazję usłyszeć. Dla mnie Lacuna jest dowodem na to, że dobra melodia, odpowiedni tekst i kompozycja broni się bez symfonii, fajerwerków itp. ubarwień. Przynajmniej ja tak to odbieram.
Życie nie jest sprawiedliwe i być może to dobra wiadomość dla większości z nas

ODPOWIEDZ