69 Eyes

Wszystko co dotyczy muzyki której słuchamy
Awatar użytkownika
Machcio
Posty: 149
Rejestracja: śr sty 01, 2020 1:22 pm

69 Eyes

Post autor: Machcio » śr gru 02, 2020 12:53 pm

Widziałem ostatnio klip zespołu (69 Eyes). Znam ta nazwę od dawna ale jakoś nigdy nie było okazji ich przesłuchać. Bardzo orginalnie grają jeśli piosenka z klipu jest reprezentatywna dla ich stylu grania. Taki gotycki rock & roll a nawet i jest nawet coś glamowego w tym teledysku. Fajnie tego się słucha, bezroskie to takie muszę posłuchac więcej... A skoro mamy tu stronnicteo fińskie to warto dodać że ten zespół jest z Finlandii!
Jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się

Awatar użytkownika
Pudliszki
Posty: 163
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:12 pm

Re: 69 Eyes

Post autor: Pudliszki » śr gru 02, 2020 2:06 pm

Czy ktoś może ma pojęcie jak sie powinno wymiawiać imie "Jyrki"?
It is never too late to be what you might have been

Awatar użytkownika
Veldrin
Posty: 178
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: 69 Eyes

Post autor: Veldrin » śr gru 02, 2020 3:46 pm

Eryk!
Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Choć nie jestem pewien, co do wszechświata

Awatar użytkownika
Rincewind1
Posty: 150
Rejestracja: sob sty 04, 2020 9:55 am

Re: 69 Eyes

Post autor: Rincewind1 » śr gru 02, 2020 4:05 pm

Czy to aby na temat ??? Wiem że tak
Aquĭla non captat muscas

Awatar użytkownika
Dobrawa
Posty: 109
Rejestracja: sob sty 04, 2020 10:25 am

Re: 69 Eyes

Post autor: Dobrawa » śr gru 02, 2020 5:06 pm

O eyesach troche słyszałam... A to imie? Pewnie z y niemym lub normalnie
Festīna lente!

Awatar użytkownika
Ibelman
Posty: 156
Rejestracja: pn maja 25, 2020 1:55 pm

Re: 69 Eyes

Post autor: Ibelman » śr gru 02, 2020 6:13 pm

jako skromny przedstawiciel tegoż stronnictwa - znam ten zespół, nawet mam trzy pierwsze płyty, zespół muzycznie jak dla mnie podoba się tak powyżej średniej, ale kilka piosenek naprawdę super mają - np. mogę polecic: The Chair, Brandon Lee, Dance D'Amour...ogólnie zespół duzo współpracuje z Ville Valo/HIM. Jyrki - jak najbardziej w temacie - bo to ich wokalista, ale odpowiedzi na pytanie nie znam...
Jeśli nie potrafisz latać, biegnij. Jeśli nie potrafisz biegać, chodź. Jeśli nie potrafisz chodzić, czołgaj się. Cokolwiek jednak robisz, poruszaj się do przodu.

Awatar użytkownika
Sledzik
Posty: 134
Rejestracja: czw sty 02, 2020 3:56 pm

Re: 69 Eyes

Post autor: Sledzik » śr gru 02, 2020 8:58 pm

o jak ładnie - dziękuję - za promocję mojego wspaniałego kraju i jego zdolnej muzycznie młodzieży a z tym Jyrki - zapomniałam wcześniej - jutro wam podam, tylko sprawdzę bo mam gdzieś z nimi program jak sie sami przedstawiają to będzie z pierwszej ręki... a na tym clipie jest Bam Magera z Viva la bam - bo chyba im reżyserował clip, ja nie wiem czemu akurat on, przecież te jego klipy to taka tandeta...
Statek stojący w porcie jest bezpieczny, ale nie po to buduje się statki, by stały w portach

Awatar użytkownika
Sylfil
Posty: 109
Rejestracja: czw sty 02, 2020 3:39 pm

Re: 69 Eyes

Post autor: Sylfil » śr gru 02, 2020 10:40 pm

uwielbia The 69 Eyes nawet bylem na kilku ich koncertach...oszalamiajace widowisko chociazby ze wzgledu na samego Jyrki 69 "Lost boys" hmm muzycznie mi sie podoba nawet bardzo ale wizualnie wydaje mi sie jakby ktos niewiedzial dokladnie o co mu chodzi..ale nie jest zle "devils" jest juz clakiem ok no tam Bam zdolnym rezyserem nie jest...mam nadzieje ze w przyszlosci juz nikt nie podda sie zabiegowi robienia klipu przez niego hehe
Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę, musisz być w ciągłym ruchu

Awatar użytkownika
Hawking
Posty: 271
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: 69 Eyes

Post autor: Hawking » śr gru 02, 2020 10:54 pm

Posłuchałem "lost Boys" i nawet moze być... Miły rytm, ale jakos na razie do mnie specjalnie nie przemówiło... ale rokowania dla mojej znajomosci tego zespolu są całkiem niezłe.
I have noticed even people who claim everything is predestined, and that we can do nothing to change it, look before they cross the road
Read more at https://www.brainyquote.com/authors/ste ... ing-quotes

Awatar użytkownika
Lutomir
Posty: 141
Rejestracja: sob sty 04, 2020 9:39 am

Re: 69 Eyes

Post autor: Lutomir » śr gru 02, 2020 11:34 pm

"Lost boys "dla mnie jest jakies takie dziwne...nie potrafie tego zdefiniowac ale 69Eyes nie przemawia do mnie
Be yourself; everyone else is already taken.

Awatar użytkownika
Onirke
Posty: 140
Rejestracja: czw sty 02, 2020 3:39 pm

Re: 69 Eyes

Post autor: Onirke » czw gru 03, 2020 12:56 am

The 69 Eyes choć jest znany, ja jakoś nie przepadam, jest jedna piosenka która zrobiła na mnie powiedzmy wrażenie - Gothic Girl. Lubie ją i słucham od czasu do czasu. Nie słyszałem całości dorobku grupy, ale zespół jest ok, choć nie w moim stylu grania.
Nie licz dni, spraw by dni się liczyły

Awatar użytkownika
Havelock
Posty: 138
Rejestracja: śr sty 01, 2020 1:39 pm

Re: 69 Eyes

Post autor: Havelock » czw gru 03, 2020 1:20 am

Ja właśnie przesłuchałem 'The Chair' i wywował we mnie mieszane uczucia. Muzyka i ogólnie aranżacja okej, ale wokalista... Hmm, nie umiem za bardzo określić, ale taki jakiś dziwny i spodziewałam się czegoś innego, jednak w sumie zespoł fajny
Śpiewaj jakby nikt nie słuchał. Kochaj jakby nikt nigdy Cię nie zranił. Tańcz jakby nikt nie patrzył. I żyj tak jakby to było niebo na ziemi

Awatar użytkownika
Blizbor
Posty: 195
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: 69 Eyes

Post autor: Blizbor » czw gru 03, 2020 1:29 am

ja tam ich słucham od jakiegoś czasu i ich lubię ;D a Jyrki się wymawia Jyrki. ;P
Etiám sanáto vúlnĕre, cícatríx manét

Awatar użytkownika
Eredin
Posty: 207
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:10 am

Re: 69 Eyes

Post autor: Eredin » czw gru 03, 2020 3:26 am

Dostalem jedna ich plyte i bardzo mi sie podoba. Oczywiscie swoim zwyczajem nie pamietam tytulu. Podchodza pod styl muzyki, ktory w szczegolny sposob na mnie oddzialowuje.
There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle

ODPOWIEDZ