Najgorsze z najgorszych-my krytycy

Wszystko co dotyczy muzyki której słuchamy
Awatar użytkownika
Woland
Posty: 226
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:22 pm

Re: Najgorsze z najgorszych-my krytycy

Post autor: Woland » czw cze 04, 2020 12:32 pm

He he

Ja za duzo do powiedzenia w tym temacie nie mam bo po prostu nie jestem osłuchany ze złymi zespołami.
Jesli trafiam na piosenkę, która mi nie pasi to więcej tego nie słucham.
A trudno sobie wyrabiać zdanie po jednej czy dwóch piosenkach.
Szczególnie tych najmocniejszych bo teoretycznie takie dostają siedo mediów.
Więc ani do Hima ani do jakichś Vilo Valo nie będę pił Wink

Ale co do Xandrii to mogę tylko powiedzieć że są nędzną namiastką, tworem wytwórni fonograficznych i kompleksów wokalistki wobec Sharon. A jej czerwone włosy przywodzą mi na myśl wiśnie co nie jest szczegulnie pozytywnym skojażeniem LOL
Dobro jest dobrem, nawet gdy nikt go nie czyni. Zło jest złem, nawet gdy wszyscy je czynią

Awatar użytkownika
Turin Turambar
Posty: 143
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:14 am

Re: Najgorsze z najgorszych-my krytycy

Post autor: Turin Turambar » czw cze 04, 2020 1:26 pm

Z pewnością, ale to co oferują teraz mimo wszystko dla mnie było ostatnim gwoździem do trumny...
A Turin Turambar Turun Ambartanen!

Awatar użytkownika
Sledzik
Posty: 134
Rejestracja: czw sty 02, 2020 3:56 pm

Re: Najgorsze z najgorszych-my krytycy

Post autor: Sledzik » czw cze 04, 2020 1:26 pm

Ivy, mam pytanie nie w temacie ale ....:Na jakiej stacji lecialo to rozdanie nagrod??????????????????
Jezeli chodzi o Days to moge Ci przyslac jak podasz maila...


Maroon 5-slyszalam komentarze ze to Rock.......Jezeli TR nie graja Rocka to oni NAPEWNO TEZ nie moga byc zaliczani do tego rodzaju muzyki........ Killer
Wokalist (chyba Adam) spiewa caly czas,, przez nos''....nie moge go sluchac ...
A od "This love '' jest mi niedobrze........ Evil or Very Mad
Statek stojący w porcie jest bezpieczny, ale nie po to buduje się statki, by stały w portach

Awatar użytkownika
Poison Ivy
Posty: 153
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Najgorsze z najgorszych-my krytycy

Post autor: Poison Ivy » czw cze 04, 2020 1:27 pm

mam pytanie nie w temacie ale ....:Na jakiej stacji lecialo to rozdanie nagrod??????????????????
Jezeli chodzi o Days to moge Ci przyslac jak podasz maila...

oj - ja mam to z Finlandi, bo mi dziewczyna tam nagrywała na okoliczność HIM Wink Rasmus tam dostali jakąś nagrodę, a Lauri miał jeszcze blond włosy - ogólnie byli tam bardzo oklaskiwani...
a Days dzieki - mam narazie z kazy, ale w planach kupię to kiedyś na jakiejś płycie normalnej Smile
Cytat:

Maroon 5-slyszalam komentarze ze to Rock.......
ja aslyszałm jeszcze lepszą opinię - ze to zespół gotycki - i to było napisane w prasie...
You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth.

Awatar użytkownika
Ibelman
Posty: 156
Rejestracja: pn maja 25, 2020 1:55 pm

Re: Najgorsze z najgorszych-my krytycy

Post autor: Ibelman » czw cze 04, 2020 1:28 pm

no comment LOL
Tego to jeszcze nie było...
Jeśli nie potrafisz latać, biegnij. Jeśli nie potrafisz biegać, chodź. Jeśli nie potrafisz chodzić, czołgaj się. Cokolwiek jednak robisz, poruszaj się do przodu.

Awatar użytkownika
Alfa
Posty: 138
Rejestracja: śr sty 01, 2020 8:39 am

Re: Najgorsze z najgorszych-my krytycy

Post autor: Alfa » czw cze 04, 2020 1:29 pm

Za pewne tego nie pamiętasz ze względu na wiek Menkaure jakim hitem dla młodych ludzi była płyta "Mój Dom" i jej tytułowy kawałek. Naprawdę kultowa piosenka w tamtych czasach Smile
heh no baaa. Ira zmieniła totalnie rodzaj wykonywanej muzyki... niestety na gorsze.. byłem na ich koncercie w 2001r. i powiem że połowa tego co grali to totalna klapa ale te stare kawałki: Mój dom. Wiara, Nadzieja, Wojna były naprawdę fajne... Smile
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Awatar użytkownika
Sledzik
Posty: 134
Rejestracja: czw sty 02, 2020 3:56 pm

Re: Najgorsze z najgorszych-my krytycy

Post autor: Sledzik » czw cze 04, 2020 1:30 pm

Rasmus tam dostali jakąś nagrodę, a Lauri miał jeszcze blond włosy - ogólnie byli tam bardzo oklaskiwani...
-Lauri w blond wlosach Serce Kwiat
ja aslyszałm jeszcze lepszą opinię - ze to zespół gotycki - i to było napisane w prasie...
-to juz calkowite przegiecie...gotyk??????????A czy Ci goscie z prasy wogole wiedza jak taka muzyka brzmi????????
Statek stojący w porcie jest bezpieczny, ale nie po to buduje się statki, by stały w portach

Awatar użytkownika
Poison Ivy
Posty: 153
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Najgorsze z najgorszych-my krytycy

Post autor: Poison Ivy » czw cze 04, 2020 1:30 pm

ja po przeczytaniu tego nawet szukałam w internecie czegoś na ten temat, bo pomyslałam, ze chyba, źle rozpoznałam zespoł....
You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth.

Awatar użytkownika
Ibelman
Posty: 156
Rejestracja: pn maja 25, 2020 1:55 pm

Re: Najgorsze z najgorszych-my krytycy

Post autor: Ibelman » czw cze 04, 2020 1:31 pm

hmm..to pozostaje nam tylko czekac, az pojawi się BRAVO z nagłówkiem - Britney alternatywna...
Jeśli nie potrafisz latać, biegnij. Jeśli nie potrafisz biegać, chodź. Jeśli nie potrafisz chodzić, czołgaj się. Cokolwiek jednak robisz, poruszaj się do przodu.

Awatar użytkownika
Sledzik
Posty: 134
Rejestracja: czw sty 02, 2020 3:56 pm

Re: Najgorsze z najgorszych-my krytycy

Post autor: Sledzik » czw cze 04, 2020 1:35 pm

hmm..to pozostaje nam tylko czekac, az pojawi się BRAVO z nagłówkiem - Britney alternatywna...
-alternatywa u Britney bedzie jak sie gosciowka wkoncu ubierze...
Statek stojący w porcie jest bezpieczny, ale nie po to buduje się statki, by stały w portach

Awatar użytkownika
Onirke
Posty: 140
Rejestracja: czw sty 02, 2020 3:39 pm

Re: Najgorsze z najgorszych-my krytycy

Post autor: Onirke » czw cze 04, 2020 1:47 pm

Najbardziej ŹLI Twisted Evil w Europie a niewątpliwie NAJGORSI Z NAJGORSZYCH Evil or Very Mad (sami tak o sobie mówią) są goscie z Leningrad Cowboys Smile Polecam wszystkim, mieszanka rocka bluesa i country, duzo tego na eMule widzialem Very Happy

No i 'Primus Sucks' jak to powiada Claypool, juz nieraz polecałem ale mozna to zrobic jeszcze raz Wink
Nie licz dni, spraw by dni się liczyły

Awatar użytkownika
Machcio
Posty: 149
Rejestracja: śr sty 01, 2020 1:22 pm

Re: Najgorsze z najgorszych-my krytycy

Post autor: Machcio » czw cze 04, 2020 1:48 pm

Amy na płytach ma fajny głos, ale na koncertach wypada koszmarnie. Mało zawału nie dostałam.
Nie wiem, ludki, co Wy tak na Rasmusa i HIMa pomyje lejecie? Żadnemu nie zdarzyło się nucić pod nosem którejś z ich piosenek? Nie wierzę.
Według mnie HIMa zabił sukces "Join me", bo przecież ich pierwsza płyta była całkiem fajna. Wiele zresztą osób myśli podobnie o WT- że pierwsza płyt taka fajna, a potem komercha i tym podobne bzdurki.
Ja nie znoszę zespołu desdemona, mam na niego alergię Evil or Very Mad
wildhoney
Jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się

Awatar użytkownika
Eredin
Posty: 207
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:10 am

Re: Najgorsze z najgorszych-my krytycy

Post autor: Eredin » czw cze 04, 2020 1:48 pm

HIM i Rasmus to nie koszmary, ale też nic imo ciekawego.. O takie przecietne... Choc jesli chodzi o Hima, to w zamierzchłych czsach parę razy posluchałem poison girl Smile Może być, ale bez rewelacji.
There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle

Awatar użytkownika
Havelock
Posty: 138
Rejestracja: śr sty 01, 2020 1:39 pm

Re: Najgorsze z najgorszych-my krytycy

Post autor: Havelock » czw cze 04, 2020 1:49 pm

Do zespołów któych tknąć sie nie da propnuje dodać takie cos co sie zwie Gothica...Mam ich dwie piosenki 'Spirit dance' i 'Medusa' I no cóż...nawiedzają mnie po nocach...Koleżanka mi ich poleciła..że niby fajne..ale no cóż...gdy po raz pierwszy usłyszałam 'spirit dance' skojarzyło mi się z takim no..nawoływaniem jakiś jeleni czy czego tam innego Wink A medusa...no cóż...poczułam się jak w jakiejś operze Wink

Wokalistka ma troszke dziwny głos...ale jeżeli się przemóc...można ich posłuchać...ale maksymalnie dwa razy....za skutki nie odpowiadam Wink
Śpiewaj jakby nikt nie słuchał. Kochaj jakby nikt nigdy Cię nie zranił. Tańcz jakby nikt nie patrzył. I żyj tak jakby to było niebo na ziemi

Awatar użytkownika
Poison Ivy
Posty: 153
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Najgorsze z najgorszych-my krytycy

Post autor: Poison Ivy » czw cze 04, 2020 1:50 pm

Choc jesli chodzi o Hima, to w zamierzchłych czsach parę razy posluchałem poison girl Smile Może być, ale bez rewelacji.

o, Poison - to jedna z moich ulubionych piosenek HIM...gratuluję wyboru jak już Wink ...
You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth.

Awatar użytkownika
Machcio
Posty: 149
Rejestracja: śr sty 01, 2020 1:22 pm

Re: Najgorsze z najgorszych-my krytycy

Post autor: Machcio » czw cze 04, 2020 1:51 pm

Do zespołów któych tknąć sie nie da propnuje dodać takie cos co sie zwie Gothica...
wypluj te słowa!!!!
Zresztą...de gustibus...
Jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się

Awatar użytkownika
Ibelman
Posty: 156
Rejestracja: pn maja 25, 2020 1:55 pm

Re: Najgorsze z najgorszych-my krytycy

Post autor: Ibelman » pt cze 05, 2020 8:51 am

Widze, ze większość z was nie lubi mojego ukochanego TR, ale mnie to nie dziwi. Gusta muzyczne fanów Within Temptation i The Rasmus zazwyczaj siłą rzeczy nie mogą być zbieżne . TR nie sa tandetą, chociaz, gdy słucha się ich w radiu eska między Sugababes a Britney, w dodatku jeszcze z przygłupawym komentarzem didżeja, to będa się wydawać kiczowaci (a co w takiej sytuacji by się nie wydawało)? Co innego, jeśli traktuje się ich poważnie.
No, cóż. Ze mnie jest hybryda, która łączy w sobie gusta TR i WT LOL
Jeśli nie potrafisz latać, biegnij. Jeśli nie potrafisz biegać, chodź. Jeśli nie potrafisz chodzić, czołgaj się. Cokolwiek jednak robisz, poruszaj się do przodu.

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 226
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:22 pm

Re: Najgorsze z najgorszych-my krytycy

Post autor: Woland » pt cze 05, 2020 11:03 am

Ja tam przeciw nie jestem, nie jestem też specjalnie za, po prostu wole nie wyrabiać sobie zdania o zespole po dwóch czy trzech klipach.

Ale z drugiej strony zespół mnie nie oczarował i nie skłonił do przesłuchania albumu więc zapewne nie będę się więcej produkował w tej materii Smile

Powiem tylko jeszcze, że katowanie piosenkek w radiu i tv 24/7 tak jak to zrobili z "In the Shadow" potrafi obrzydzić każdą kawałek, no prawie każdy Wink
Dobro jest dobrem, nawet gdy nikt go nie czyni. Zło jest złem, nawet gdy wszyscy je czynią

Awatar użytkownika
Ibelman
Posty: 156
Rejestracja: pn maja 25, 2020 1:55 pm

Re: Najgorsze z najgorszych-my krytycy

Post autor: Ibelman » sob cze 06, 2020 11:04 am

"Days"... Tu, widzisz, może być problem, bo tego nie ma na zadnej płycie. Był to samodzielny singiel, ktory wyszedł w cxasie promocji płyty "Into", a więc poprzedzającej DL. Pozytywnie mnie zaskoczyłaś z tym "Days", bo to jest mało znane. Smile
Ale OK. nie będę robić off topa, przejdę do tematu: nie lubię Theriona (za wyjątkami, "Lemuria" jest OK). Denerwuje mnie ten ochrypły "diabełek" (nie wiem jak to inaczej okreslić), który towarzyszy wokalowi...
Jeśli nie potrafisz latać, biegnij. Jeśli nie potrafisz biegać, chodź. Jeśli nie potrafisz chodzić, czołgaj się. Cokolwiek jednak robisz, poruszaj się do przodu.

Awatar użytkownika
Piasek
Posty: 137
Rejestracja: śr sty 01, 2020 8:39 am

Re: Najgorsze z najgorszych-my krytycy

Post autor: Piasek » sob cze 06, 2020 11:53 am

Nie jestem przeciw TR... znam ich tyle co z internetowych rozgłośni muzycznych i troszke z TV. Nie jestem ani za ani przeciw. Ot, kolejny band grający łagodny rock, cieszący sie sporą popularnością na zachodzie. Byłem na ich koncercie na RockWerchter, nawet dośc blisko sceny (nic dziwnego, godzine pożniej grali WT). Tam (Belgia) fani WT przy ich muzyce bawili sie doskonale, więc to raczej obala twierdzenie o tym że fani Sharon i spółki nie lubia TR.... Ale mnie nie zachwycili. Sa troszke bezbarwni, troszke bez wyrazu. Ot, wyszli, zagrali i to wszystko.
Życie nie jest sprawiedliwe i być może to dobra wiadomość dla większości z nas

Awatar użytkownika
Pudliszki
Posty: 163
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:12 pm

Re: Najgorsze z najgorszych-my krytycy

Post autor: Pudliszki » pn cze 08, 2020 9:56 pm

No ale dyskusja właśnie na tym polega - na wyrażaniu własnej opinii... I o ile uważam, że krytykować jest bardzo łatwo, to myślę, że rozsądna i przemyślana krytyka jest w cenie Smile I starajmy się tylko taką wyrażać Wink
It is never too late to be what you might have been

Awatar użytkownika
Alfa
Posty: 138
Rejestracja: śr sty 01, 2020 8:39 am

Re: Najgorsze z najgorszych-my krytycy

Post autor: Alfa » pn cze 08, 2020 10:17 pm

Jeśli chodzi o wokalistę The Razmus to toleruję tylko Bettersweet z Apocalipticą Smile
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Awatar użytkownika
Poison Ivy
Posty: 153
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Najgorsze z najgorszych-my krytycy

Post autor: Poison Ivy » pn cze 08, 2020 11:03 pm

No ale dyskusja właśnie na tym polega - na wyrażaniu własnej opinii... I o ile uważam, że krytykować jest bardzo łatwo, to myślę, że rozsądna i przemyślana krytyka jest w cenie Smile I starajmy się tylko taką wyrażać Wink

no tak, tylko rozsądna krytyka powinna zawierać rozsądne argumenty - a nie takie widzi mi się - ze sprawą muzyki jest tak, ze tyle ile ludzi tyle opini - dla mnie nie odpowiada BLUE CAFE/SISTARS - ale jak inni za tym przepadają - to nie ma dla mnie problemu...
a wczoraj zapomniałam dodac - ja nie wiem, czemu tak dużo osób nie lubi Linkin Park - ja ich lubię i jak kiedyś wydadzą best of to sobie kupie Smile
You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth.

Awatar użytkownika
Pudliszki
Posty: 163
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:12 pm

Re: Najgorsze z najgorszych-my krytycy

Post autor: Pudliszki » wt cze 09, 2020 7:20 am

Czemu tak dużo osób nie lubi LP? A zobacz jak dużo ich lubi :P

Ja nie słucham, ale odrzutu od Linkinów nie mam (przynajmniej nie na kilometr jak to się dzieje, kiedy do uszu moich doleci jakiś nędzny, tani hh..........).
It is never too late to be what you might have been

Awatar użytkownika
Poison Ivy
Posty: 153
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Najgorsze z najgorszych-my krytycy

Post autor: Poison Ivy » wt cze 09, 2020 11:02 am

no ja nie mówię ogólnie - bo mają fanów i ci ich lubią, ale jak czytam fora NW czy nawet chyba w tym temacie też coś bylo - to sa glosy negatywne - a wg mnie to bardzo sympatyczna grupa... no i na widok polskiego hh to mnie odrzuca też, ale tylko na ich widok/słuch...
You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth.

ODPOWIEDZ