Goddess Of Beauty

Wszystko co dotyczy muzyki której słuchamy
Awatar użytkownika
Iskrena
Posty: 193
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Goddess Of Beauty

Post autor: Iskrena » pn cze 01, 2020 3:29 pm

Trafiłam właśnie na wyniki ankiety , wbrew sugestywnemu nagłówkowi, to nie jest konkurs piękności, ale umiejętności muzycznych. A oto jej wyniki:
/przepraszam za pomyłkę/ Oto wyniki GOB:

1. ANNEKE VAN GIESBERGEN
2. TARJA TURUNEN
3. CRISTINA SCABBIA
4. SHARON DEN ADEL brawo
5. VIBEKE STENE
6. ANJA ORTHODOX
7. ANGELA GOSSOW
8. MAJA KONARSKA
9. LIV KRISTINE ESPENAES
10. KATARZYNA GLUSZKIEWICZ
11. FLOOR JANSEN
12. KARI RUESLATTEN
13. MARTA MEGER-JAKUBSKA
14. AMY LEE
15. MEDEAH
16. ANNA TURWOŃ
17. SIMONE SIMONS
18. PAULINA MAŚLANKA
19. SARAH JEZEBEL DEVA
20. ANNE NURMI
21. KELTZIVA
22. IHRIEL
23. MARTINA ASTNER
24. DE COY
25. ANNA BLOMBERG
26. SABINA CLASSEN
27. MICHELLE RICHFIELD
28. AGATA PAWŁOWICZ
29. HELENA IREN MICHAELSEN
30. ANITA AUGLEND
31. MARIANA HOLMBERG
32. NATALIE RASSOULIS
33. KIMBERYL GOSS
34. KATARZYNA KOZŁOWSKA
35. DORO PESH
36. INGFRID STENSLAND
37. DEADLY KRISTIN
38. KAROLINA ANDRZEJEWSKA
39. TRISTESSA
40. GEN
41. RACHEL HEYZER
42. CANDIA RIDLEY
43. KAROLINA CZERTOWICZ
44. SANDRA SCHLERET
45. INGA HABIBA SKRZYŃSKA
46. DOMINIKA ZAMARA
47. ANN-MARI EDVARDSEN
48. DEBRA FOGARTY
49. STEFANIE DUCHENE
50. KICKI HÖIJERTZ
51. ELISABETH TORISER
52. MARY BIELICH
53. BARBARA LASEK
54. ELIN OVERSKOTT
55. ANJA NATASHA
56. ELENA DOROFTEI
57. KIRSTEN ZAHN
58. MARTINE VAN LOON
59. CATHRINE PAULSEN
60. SONJA KRAUSHOFER
61. AGNETE M KIRKEVAAG
62. ANNA PANASZ
63. MORGAN LACROIX
64. IONNA DOROFTEI
65. DAWN DESIREE
66. JUDY CHIARA
67. LISA
68. HONORATA STAWICKA
69. SHIRALEE
70. ANDREA HAUGEN
71. JOHANNA DEPIERRE
72. ANTHJE MOTHES
73. MONIKA EDVARDSEN
74. ROSAN VAN DER AA
75. LEANAN SIDHE
76. TURID WANDELHURG
77. TANJA LAINIO
78. KINTHIA
79. LAURIE ANN HAUS
80. OLA MACIEJEWSKA
81. ALANA PROBERT
82. MISS K
83. SIMONE STAINER
84. AGNIESZKA KORNET
85. EMMA HELLSTÖRM
86. KARIN NICLEY
87. ELLEN SCHUTYSER
88. KATRIN GOGER
89. SONA KOZAKOVA
90. LOTTA HÖGLIN[/size]


Myślę, że każdy ma własną opinie dotyczącą zdolności wokalnych wyżej wymienionych wokalistek.
Gratuluje Sharon zajęcia tak wysokiego miejsca Kwiat , jej głos jest niepowtarzalny, uwielbiam słuchać, szczególnie gdy śpiewa "drapieżnie" Mr. Green , niestety mam wrażenie, że Sharon ładniej śpiewała z początku działalności zespołu, a może to tylko wpływ ogólnej oceny utworów, niemniej Sharon ma przepiękny wokal, o którym możnaby było długo pisać Wink
Wielkie brawa dla Anne z The Gathering, jej głos nie jest wysoki i operowy jak np. Tarji, ale jest bardzo ładny, śpiewa dość nisko (w porównaniu do reszty wokalistek) ale potrafi odpowiednio nim sterować i w refrenach wyjść wysoko. Uwielbiam śpiewany przez nią utwór "Saturnine".
Drugie miejsce nie jest dla mnie zaskoczeniem, aczkolwiek bardziej ucieszyłoby mnie gdyby zajęła je Vibeke z Tristanii, przepiękna kobieta o cudownym wokalu. Dość wysoko uplasowała się Amy z Evanescence, troszkę niżej, a szkoda, śpiewająca mezospranem Simone Simons z Epici. Widać, że nie zapomnieli o polskich wokalistkach, które też poszły wysoko w górę jak Anja z Clostera. Troszkę szkoda 57-mego miejsca Kirsten, ale łatwo zauważyć współzależność popularności zespołu od miejsca wokalistki na liście, jest to naturalne.
Dopamine Addicted

Awatar użytkownika
Vahnal
Posty: 160
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:12 am

Re: Goddess Of Beauty

Post autor: Vahnal » pn cze 01, 2020 3:42 pm

Fakt, że Agnete z Madder Mortem, Amy Lee i Anneke z TG mają tak niskie miejsca, czynią dla mnie tąliste niegodną zaufania. A 84. miejsce Tarji napełniło mnie smiechem i straszną goryczą.
Amor tussisque non celantur

Awatar użytkownika
Alfa
Posty: 138
Rejestracja: śr sty 01, 2020 8:39 am

Re: Goddess Of Beauty

Post autor: Alfa » pn cze 01, 2020 3:55 pm

Goddess of Beauty to ankieta przeprowadzana przez Strefę Kilimatyczną od kilku lat. Lista znajdująca się w pierwszym poście to nie aktualny wynik tylko alfabetyczna lista woklasitek na ktore można głosować.
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Awatar użytkownika
Poison Ivy
Posty: 153
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Goddess Of Beauty

Post autor: Poison Ivy » pn cze 01, 2020 4:32 pm

Gratulacje, Sharon Wink Amy Lee zdecydowanie umieściłabym dużo wyżej. To samo mogę powiedzieć o Simone, której głos uwielbiam. Liv Kristine z Leaves` Eyes również ma ładny głos, ale umieściłabym ją nieco niżej, zamieniając zdecydowanie z Amy.
You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth.

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 226
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:22 pm

Re: Goddess Of Beauty

Post autor: Woland » pt cze 12, 2020 3:32 pm

Goddess of Beauty to ankieta przeprowadzana przez Strefę Kilimatyczną od kilku lat. Lista znajdująca się w pierwszym poście to nie aktualny wynik tylko alfabetyczna lista woklasitek na ktore można głosować.

To nie prawda, w pierwszym poście mamy KLASYFIKACJA ŁĄCZNA konkursu GODDESS OF BEAUTY. Oto link na potwierdzenie, wątpliwości rozwieje punktacja przy każdym nazwisku.
Dobro jest dobrem, nawet gdy nikt go nie czyni. Zło jest złem, nawet gdy wszyscy je czynią

Awatar użytkownika
Turin Turambar
Posty: 143
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:14 am

Re: Goddess Of Beauty

Post autor: Turin Turambar » pt cze 12, 2020 4:17 pm

Nie wypowiadam sięna temat tej listy, bo nie głosowałem, znam może 7 albo 8 wokalistek, więc nie wiem, która zasługuje na miejsce takie i śmakie. To bardziej lista popularności IMHO.
Gratuluję Tarji, Helenie, Sharon i Floor.
A Turin Turambar Turun Ambartanen!

Awatar użytkownika
Piasek
Posty: 137
Rejestracja: śr sty 01, 2020 8:39 am

Re: Goddess Of Beauty

Post autor: Piasek » pt cze 12, 2020 6:34 pm

Muszę przyznać, że ciekawa ta lista Smile IMO Sharon zasługuje raczej na miejsce drugie :P Zaskoczyła mnie nieco pozycja Amy Lee, myślałem, że będzie raczej niżej.. No i gratulacje dla Anneke za w pełni zasłużone miejsce pierwsze Smile

BTW: Zauważyliście może że Sharon brakuje naprawdę niewiele aby wskoczyć na miejsce trzecie? :P Do głosowania Very Happy
Życie nie jest sprawiedliwe i być może to dobra wiadomość dla większości z nas

Awatar użytkownika
Leriel
Posty: 127
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:12 pm

Re: Goddess Of Beauty

Post autor: Leriel » pt cze 12, 2020 7:22 pm

Proponowalabym w tym temacie zaczac rozmawiac nie tyle o umiejetnosciach wokalistek w zespolach rock/metal, ale o ich urodzie Smile

Ktore kobiety z tej listy sa dla Was najbardziej urodziwe, moze macie jakies swoje typy?
Kazda nowa kandydatke prosilabym poprzec zdjeciem Smile
Istnieją dwa sposoby na łatwe prześliźnięcie się przez życie: wierzyć we wszystko lub wątpić we wszystko. Oba chronią nas przed samodzielnym myśleniem

Awatar użytkownika
Sledzik
Posty: 134
Rejestracja: czw sty 02, 2020 3:56 pm

Re: Goddess Of Beauty

Post autor: Sledzik » pt cze 12, 2020 9:35 pm

U mnie na pierwszym miejscu wokalistek metalowych jest: Sharon den Adel (chyba każdy wie jak wygląda, więc fotka nie potrzebna)
na pierwszym miejscu wszystkich śpiewających pań jest: Sharon den Adel
na pierwszym miejscu wszystkich kobiet jest: Sharon den Adel

Dla mnie to jest ideał piękna (choc wpadki sie jej zdarzały :P), ideał niedościgniony i nieosiągalny Wink

Jednym słowem - nie ma piękniejszej Wink
Statek stojący w porcie jest bezpieczny, ale nie po to buduje się statki, by stały w portach

Awatar użytkownika
Ibelman
Posty: 156
Rejestracja: pn maja 25, 2020 1:55 pm

Re: Goddess Of Beauty

Post autor: Ibelman » pt cze 12, 2020 10:02 pm

Pod względem wokalu Sharon den Adel kocham balladki w jej wykonaniu Serce
Pod względem urody na ogół nie sugeruję się na gwiazdach, artystkach itp., Więc muszę się jeszcze zastanowić. Smile
PS. znalazłem podobną ankietę gdzie, Sharon znalazła się na drugiej pozycji brawo
Jeśli nie potrafisz latać, biegnij. Jeśli nie potrafisz biegać, chodź. Jeśli nie potrafisz chodzić, czołgaj się. Cokolwiek jednak robisz, poruszaj się do przodu.

Awatar użytkownika
Poison Ivy
Posty: 153
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Goddess Of Beauty

Post autor: Poison Ivy » pt cze 12, 2020 10:36 pm

U mnie na pierwszym miejscu wokalistek metalowych jest: Sharon den Adel (chyba każdy wie jak wygląda, więc fotka nie potrzebna)
na pierwszym miejscu wszystkich śpiewających pań jest: Sharon den Adel
na pierwszym miejscu wszystkich kobiet jest: Sharon den Adel

Dla mnie to jest ideał piękna (choc wpadki sie jej zdarzały :P), ideał niedościgniony i nieosiągalny Wink

Jednym słowem - nie ma piękniejszej Wink
Hehe, a tak z ciekawości spytam- masz dziewczynę? Jak tak, to przeczytaj jej Twoją deklarację, ciekawa jestem jej reakcji:P Ja bym się troszkę zirytowała:P
Jeśli chodzi o urodę pań, to nie mnie ją oceniać, wolę facetów:) Jeśli zaś chodzi o twórczość, to bardzo lubię Anję, Medeah, Maję Konarską, Liv Kristine, Anitę Auglend no i Paulę- kobietę z jajem i dużą inteligencjąSmile
You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth.

Awatar użytkownika
Sledzik
Posty: 134
Rejestracja: czw sty 02, 2020 3:56 pm

Re: Goddess Of Beauty

Post autor: Sledzik » pt cze 12, 2020 11:55 pm

Hehe, a tak z ciekawości spytam- masz dziewczynę? Jak tak, to przeczytaj jej Twoją deklarację, ciekawa jestem jej reakcji:P Ja bym się troszkę zirytowała

Ona wie o tym Wink I musiała się z tym pogodzic, że najpiękniejsza siedzi w Holandii Wink
Statek stojący w porcie jest bezpieczny, ale nie po to buduje się statki, by stały w portach

Awatar użytkownika
Onirke
Posty: 140
Rejestracja: czw sty 02, 2020 3:39 pm

Re: Goddess Of Beauty

Post autor: Onirke » sob cze 13, 2020 3:41 pm

Ona wie o tym Wink I musiała się z tym pogodzic, że najpiękniejsza siedzi w Holandii Wink


Hehe :P
A już myślałem że z ta Holandią to jakiś podtekst... Mr. Green

Jeżeli chodzi o urodę to dla mnie Sharon nie jest najpiękniejsza...O wiele bardziej podoba mi sie Simone Simons i Cristina Scabbia...

Ale jeżeli chodzi o zdolności wokalne to w tym momencie najbardziej cenię Floor Jansen. Obejrzałem jej parę występów na żywo i nie słyszałem ani jednego fałszu. Ma kobieta głos od którego od niedawna nie mogę się uwolnić Wink
Moje top 10 wygląda następująco:

1.FLOOR JANSEN
2.SHARON DEN ADEL
3.SIMONE SIMONS
4.CRISTINA SCABBIA
5.LIV KRISTINE
6.AMY LEE
7.PAULINA MAŚLANKA
8.TARJA TURUNEN
9.VIBEKE STENE
10.ANNEKE VAN GIESBERGEN
Nie licz dni, spraw by dni się liczyły

Awatar użytkownika
Sledzik
Posty: 134
Rejestracja: czw sty 02, 2020 3:56 pm

Re: Goddess Of Beauty

Post autor: Sledzik » sob cze 13, 2020 3:49 pm

Hehe
A już myślałem że z ta Holandią to jakiś podtekst...


hehe... no podtekst był.. erotyczno - matrymonialny Wink Nie chciałem po prostu, żebyś pomyślał, że zależy mi na jakiejś dziewczynie :P (Ankieta prawde ci powie :P)

U mnie top 10 w głosach damskich to:
1. Sharon den Adel
2. Wioletta Willas (prawdziwy talent i piękny głos)
3. Floor Jansen
4. Anneke van Giesbergen
5. Simone Simons
6. Tarja Turunen
7. Justyna Steczkowska
8. Vibeke Stene
9. Amy Lee
10. Christina Scabia, Anette Olzon
Statek stojący w porcie jest bezpieczny, ale nie po to buduje się statki, by stały w portach

ODPOWIEDZ