Pytanie do wyjadaczy WOWa - gdzie gracie?

Wszystko o grach multi.
Awatar użytkownika
Tavin
Posty: 360
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 9:40 am

Pytanie do wyjadaczy WOWa - gdzie gracie?

Post autor: Tavin » śr sie 05, 2020 8:18 pm

No tak jak w temacie, braciak chciał zasmakować WoWa i w sumie może pożyczę też od niego grę, więc byłbym wdzięczny za info na jakim serwerze gracie, to byście pomogli zawsze
The man who is swimming against the stream knows the strength of it.

Awatar użytkownika
Everet
Posty: 76
Rejestracja: pn lip 15, 2019 10:46 pm

Re: Pytanie do wyjadaczy WOWa - gdzie gracie?

Post autor: Everet » śr sie 05, 2020 8:38 pm

Ja aktualnie zdobywam swoją własną płytke z WoWem i ciesze sie że pojawilo sie takie pytanie.
Może więc zagrać gdzieś razem, klan czy coś?

Zaraz pewnie egow powie że kurczy sie grupa gardząca WoWem, ale cóż.
Sit transit gloria mundi.

Awatar użytkownika
Zurin
Posty: 106
Rejestracja: pt sty 17, 2020 11:03 pm

Re: Pytanie do wyjadaczy WOWa - gdzie gracie?

Post autor: Zurin » śr sie 05, 2020 10:46 pm

Jak na serwerze z EXP co najmniej x10 to mogę grać, na x1 za nic nie będzie chciało mi się bić lvlu :] Na WoWcracku mam 2 70tki to tam moglibyśmy zagrać
To tylko mój podpis. Czytaj dalej.

Awatar użytkownika
Uglik
Posty: 75
Rejestracja: wt sty 28, 2020 12:46 pm

Re: Pytanie do wyjadaczy WOWa - gdzie gracie?

Post autor: Uglik » śr sie 05, 2020 11:26 pm

jeśli bardzo chcecie to moge teoretycznie sprawdzić, czy mi nie skasowali postaci i mielibyście na dzień dobry wsparcie 70-tki jeśli zdecydowalibyście sie na Avalon. jeśli chcielibyście gdzie indziej grać to ja bym się mógł dołączyć tylko na serwer z normalnymi rate'ami. na jakiś wysokich to nie lubie
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Holden
Posty: 61
Rejestracja: ndz sty 19, 2020 10:51 pm

Re: Pytanie do wyjadaczy WOWa - gdzie gracie?

Post autor: Holden » czw sie 06, 2020 8:51 am

ale z drugiej strony co za radocha grać na rate'ach x10 ?? zabijesz 3 wilczki w elwynn i już możesz do Westfall śmigać. 30lv wbijasz pewnie w jakieś 2-3 godziny

Awatar użytkownika
Zurin
Posty: 106
Rejestracja: pt sty 17, 2020 11:03 pm

Re: Pytanie do wyjadaczy WOWa - gdzie gracie?

Post autor: Zurin » czw sie 06, 2020 9:04 am

Mnie wystarczyłby rate x2 góra x3, rzeczywiście x10 to będzie przesadzone, co do gardzących WoWem... Ja nigdy nim nie gardziłem, bo dobrze go nie znam, nie grałem nigdy osobiście, są święta, brat ma płytki, zaproponował zagrać, myślę że można spróbować. Ktoś się pisze? Jak tak, to wybierzmy serwer i się pobawmy trochę, tylko rzeczywiście 1x to za wolno.
To tylko mój podpis. Czytaj dalej.

Awatar użytkownika
Lindisfarne
Posty: 18
Rejestracja: pt sty 17, 2020 11:24 pm

Re: Pytanie do wyjadaczy WOWa - gdzie gracie?

Post autor: Lindisfarne » czw sie 06, 2020 9:40 am

To bedzie tak jak z MU jak zacząłem grać na x50
Po chili byłem już dalej niż na globalu. a cały serwer polował na złote przedmioty

Awatar użytkownika
Vermin
Posty: 26
Rejestracja: wt lut 11, 2020 8:58 am

Re: Pytanie do wyjadaczy WOWa - gdzie gracie?

Post autor: Vermin » czw sie 06, 2020 10:25 am

W zasadzie mam Wowa na kompie, to mogę pograć

Vedig
Posty: 64
Rejestracja: pn sty 20, 2020 8:35 am

Re: Pytanie do wyjadaczy WOWa - gdzie gracie?

Post autor: Vedig » czw sie 06, 2020 11:46 am

A tak poważnie, cholera wcięło wszystkie serwy do wowa, sam syf typu fun został, ani nie pograć tylko się naparzeć po mordach nawzajem. Sprowadzanie MMO"RPG" do czystego pvp tak zubaża te i tak ubogie gry, ze aż dziw, że ci "gracze" nie pójdą zamiast tego pod stadion się ponaparzać...

Awatar użytkownika
Mandalorian
Posty: 54
Rejestracja: śr sty 29, 2020 2:51 pm

Re: Pytanie do wyjadaczy WOWa - gdzie gracie?

Post autor: Mandalorian » czw sie 06, 2020 1:46 pm

Hm... Nie żebym pesymizm rozsiewał, ale z moich dotychczasowych doświadczeń z rozmiarami klienta WoWa wynika, że wakacje się skończą, a Wy jeszcze tego nie zainstalujecie...

2 razy zaczynałem tę grę, 2 razy znudziła mi się po tygodniu. Oczywiście, nie twierdzę, że WoW jest zły, bo skoro tyle milionów graczy się nim na całym świecie zachwyca, to raczej nie jest to tylko i wyłącznie robota marketingowców... Zresztą, po tak krótkim czasie gry nie mam prawa wyrażać zdania o całej jej zawartości - jednakże nie znalazłem w niej po prostu nic, co by mnie na dłużej przyciągnęło.

Także wybaczcie moją odmienność, ale ja zostaję przy moim AO. ^^

Vedig
Posty: 64
Rejestracja: pn sty 20, 2020 8:35 am

Re: Pytanie do wyjadaczy WOWa - gdzie gracie?

Post autor: Vedig » czw sie 06, 2020 4:04 pm

ja wracam po raz któryś do WoWa, pogram trochę i też mi się znudzi. Nie jestem typem co zarywa nocki grając w WoWa, nie wciąga mnie tak. Ale jest w nim coś że wracam czasami do niego. A co najważniejsze - musi być z kim grać. Jak widzę że nie ma nikogo online ze znajomych to nie gram

Awatar użytkownika
Bulgur
Posty: 86
Rejestracja: wt lip 16, 2019 8:41 am

Re: Pytanie do wyjadaczy WOWa - gdzie gracie?

Post autor: Bulgur » czw sie 06, 2020 10:05 pm

Dobra ludziska mam Wotkla :D . Jutro instaluje i zakładam konto... a i jeszcze jedno pytanie, kto kim gra, bo nie wiem kogo zrobić, a nie chce się powtarzać? Zastawiam się na starym dobrym Dumbringerem - paladynem, albo kapłanem. Teraz chodzi mi po głowie jeszcze wojak i rogal

ODPOWIEDZ