Vindictus

Wszystko o grach multi.
Awatar użytkownika
Bulgur
Posty: 86
Rejestracja: wt lip 16, 2019 8:41 am

Vindictus

Post autor: Bulgur » pn gru 28, 2020 3:55 pm

Witam wszystkich fanów gier MMO!
Chciałbym przedstawić wam niesamowitą produkcję, która wyszła ze stajni Nexon America, mianowicie grę VINDICTUS. Jest to MMORPG, które jakiś czas temu ukazało się w Korei pod nazwą Mabinogi: Heroes i tam odniosło niebywały sukces, między innym dlatego producenci postanowili zrobić globalną wersję tej gry.
Jest to zupełna innowacja w świecie MMO. Gra opiera się na fizyce silnika Source, co zapewnia niesamowitą dynamikę rozgrywki. System walki non-target, sprawia, że nie wystarczy, kliknąć dwa razy na przeciwnika i czekać aż go wykończysz, będziesz musiał wykazać się sprytem, refleksem i umiejętnością gry zespołowej, dzięki temu grind nigdy nie stanie się nudny! Oprawa graficzna również stoi na bardzo wysokim poziomie.

Oficjalna Strona: http://www.vindictus.com

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 226
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:22 pm

Re: Vindictus

Post autor: Woland » pn gru 28, 2020 9:26 pm

wyglada ciekawie.
Ten no-target to z tego co widze po filmiku uniemozliwienie tankowania, lurowania i nukowania mobow.
Dobro jest dobrem, nawet gdy nikt go nie czyni. Zło jest złem, nawet gdy wszyscy je czynią

Awatar użytkownika
Vael
Posty: 142
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: Vindictus

Post autor: Vael » pn gru 28, 2020 10:42 pm

Hm, ja bym zagrał, fajnie się zapowiada, ciekawa grafika (ale, który teraz takiej nie ma), poza tym kwestia zręcznościowa chyba ciekawsza niż standardowe zaznaczenie ludzika i poczekanie aż nasz bohater go zaciupa
1 pytanie: działa na linuchu pod wine? bo mi się nie chce przełączać
W życiu nie chodzi o to, by siebie odnaleźć. W życiu chodzi o to, aby siebie samego stworzyć.

Awatar użytkownika
Gor
Posty: 163
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:14 am

Re: Vindictus

Post autor: Gor » wt gru 29, 2020 2:20 am

Brak no-target mnie odstraszał od MMORPG bardziej niż perspektywa poświęcenia czasu, którego nie mam. Dzięki temu, nawiasem, na batku w D2 build/itemy miały znaczenie mniejsze niż umiejętności gracza. A potem nastały czasy popularności MMORPG oraz słuchania przechwałek, jak to ktoś 'taktycznie załatwił' nooba wciskając po F1 F3, zamiast F2.

Co do Vindictus jednakże, o ile walka z bossem wygląda nie najgorzej, to wykańczanie mobów wydaje się być zbyt proste. Aczkolwiek być może, iż to fragment rushu po znacznie niższym lvlu, zatem jedynie nagranie jest jedynie nieatrakcyjne. Jeżeli system questów wygląda podobnie jak w D&D Online (chociaż wątpię, by były one na podobnym poziomie), mógłbym kilka chwil poświęcić.
Gold has no caste

Awatar użytkownika
Dopamine Addicted
Posty: 144
Rejestracja: śr sty 01, 2020 11:35 pm

Re: Vindictus

Post autor: Dopamine Addicted » wt gru 29, 2020 4:12 am

Muszę powiedzieć, że ten kto robił screeny na tej stronce postarał się chyba, zeby nic z nich nie można było wywnioskować.
I have not failed. I've just found 10,000 ways that won't work

Awatar użytkownika
Loth
Posty: 22
Rejestracja: śr gru 16, 2020 10:58 am

Re: Vindictus

Post autor: Loth » wt gru 29, 2020 7:47 am

Czytałem ostatnio recenzje gry Vindictus i dostała wysoką notę,jeżeli ktoś grał chociażby w niepełną wersję to niech napisze swoje wrażenia.

ODPOWIEDZ