Wpadki mudowe.

Inne niż Mystica.
Awatar użytkownika
Hawking
Posty: 271
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Wpadki mudowe.

Post autor: Hawking » czw gru 17, 2020 8:51 am

Mieliście kiedyś jakieś mudowe wpadki? Nie koniecznie na Mystice, inne mudy też.
Pamiętam, że kiedyś, kilka lat temu, gdy zaczynałem na grę Barsawii, pod fontanną parę osób grało w kości na złote monety. Ja przechodząc myślałem, że ktoś zostawił, no i wziąłem. Wkurzyli się.
I have noticed even people who claim everything is predestined, and that we can do nothing to change it, look before they cross the road
Read more at https://www.brainyquote.com/authors/ste ... ing-quotes

Awatar użytkownika
Vael
Posty: 142
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: Wpadki mudowe.

Post autor: Vael » czw gru 17, 2020 8:53 am

Haha. Mój kumpel chyba zrobił tak samo.

Wpadką tego nazwać nie mogę ale kiedyś na Barsie (poziom starego przemierzaka może) znalazłem na poczcie w Jerris 1000 złota
. Jak łatwo się domyślić, nie czekałem czy przyjdzie po monetki ich właściciel .
W życiu nie chodzi o to, by siebie odnaleźć. W życiu chodzi o to, aby siebie samego stworzyć.

Awatar użytkownika
Blizbor
Posty: 195
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Wpadki mudowe.

Post autor: Blizbor » czw gru 17, 2020 10:23 am

A to masz szczęście...Pewnie ktoś chciał jedną postacią przekazac monety drugiej na tym samym koncie.
No to ma nauczkę.
Ja ostatnio na Mystice znajduje co jakiś czas albo rzeczy, albo parę monet leżących na bruku. Kilka dni temu znalazłem jakis tajemniczy klucz w Trzech Portach...
Etiám sanáto vúlnĕre, cícatríx manét

Awatar użytkownika
Onirke
Posty: 140
Rejestracja: czw sty 02, 2020 3:39 pm

Re: Wpadki mudowe.

Post autor: Onirke » czw gru 17, 2020 11:59 am

Pamiętam, jak wyruszyliśmy na Barsie do Morii w zimę...
Jak się kolega o tym dowiedział to klął na czym świat stoi...Ale ochrzan dostaliśmy.
Skończyło się śmiercią naszego przewodnika, a my bezpiecznie dotarliśmy.
Nie licz dni, spraw by dni się liczyły

ODPOWIEDZ