KillerMud

Inne niż Mystica.
Awatar użytkownika
Sledzik
Posty: 134
Rejestracja: czw sty 02, 2020 3:56 pm

KillerMud

Post autor: Sledzik » wt gru 22, 2020 11:30 am

Swego czasu grałem tam troche, obecnie mniej aktywnie, a także budowałem. Oparty na rom'ie, chociaż w obecnej chwili już całkowicie przerobionym, a także pośrednio na systemie dnd 2 ed. ( memowane czary, spora część mechaniki ). Główny nacisk jest tam kładziony na hack&slash i na pk, które jest dynamiczne i pociąga za sobą wzrost adrenaliny ( o ile oczywiście siła postaci lub grup jest zbliżona ). Jestem ciekawy czy/co o nim słyszeliście.
Statek stojący w porcie jest bezpieczny, ale nie po to buduje się statki, by stały w portach

Holden
Posty: 61
Rejestracja: ndz sty 19, 2020 10:51 pm

Re: KillerMud

Post autor: Holden » wt gru 22, 2020 1:31 pm

mudzik ciekawy, ale ciezki, oj ciezki on jest, glownie przez idee killera, ktora jest pk...

Awatar użytkownika
Machcio
Posty: 149
Rejestracja: śr sty 01, 2020 1:22 pm

Re: KillerMud

Post autor: Machcio » wt gru 22, 2020 3:36 pm

Ja słyszałem właśnie, że ten MUD jest nastawiony na PK, więc nawet nie próbowałem w niego grać, jako zadeklarowany przeciwnik walki jako głównego wątku MUDów.
Jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się

Awatar użytkownika
Vael
Posty: 142
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: KillerMud

Post autor: Vael » wt gru 22, 2020 9:24 pm

No to w dzisiejszej erze przemocy to nie wroze waszemu mudowi wiele skoro tam nie ma PK
W życiu nie chodzi o to, by siebie odnaleźć. W życiu chodzi o to, aby siebie samego stworzyć.

Awatar użytkownika
Blizz
Posty: 74
Rejestracja: sob sty 11, 2020 12:23 pm

Re: KillerMud

Post autor: Blizz » wt gru 22, 2020 11:22 pm

A ktoś powiedział, że na Mystice nie ma PK? Powiedziałem tylko, że ja jestem temu przeciw
Ale że Dudka na mundial nie wzięli?

Awatar użytkownika
Pudliszki
Posty: 163
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:12 pm

Re: KillerMud

Post autor: Pudliszki » śr gru 23, 2020 12:17 am

To pewnie jak Cie ktos zabije to zmienisz muda?
It is never too late to be what you might have been

Awatar użytkownika
Piasek
Posty: 137
Rejestracja: śr sty 01, 2020 8:39 am

Re: KillerMud

Post autor: Piasek » śr gru 23, 2020 3:21 am

Gram od jakiś 14 lat w MUDy i choć zgonów było dużo to jeszcze jakoś grać nie przestałem...
Poprostu dla mnie MUD to przedewszystkim narzędzie pomocnę do odgrywania postaci, a ktoś kto loguje się by podbijać swoje statsy (głównie) wklepując komende "zabij <kogoś" to dla mnie dupa, a nie gracz.
Życie nie jest sprawiedliwe i być może to dobra wiadomość dla większości z nas

Awatar użytkownika
Hawking
Posty: 271
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: KillerMud

Post autor: Hawking » śr gru 23, 2020 4:08 am

a nie sądzicie, że to zależy od tego, jaką postać się odgrywa?
jeśli ktoś odgrywa wędrownego grajka, to raczej nie będzie zabijał.

jeśli zaś idzie o killermuda - próbowałem. nie wyszło. zbyt dziwne to dla mnei było. zupełnie nieintuicyjne.
I have noticed even people who claim everything is predestined, and that we can do nothing to change it, look before they cross the road
Read more at https://www.brainyquote.com/authors/ste ... ing-quotes

Awatar użytkownika
Oniryk
Posty: 29
Rejestracja: pn gru 14, 2020 9:20 am

Re: KillerMud

Post autor: Oniryk » śr gru 23, 2020 10:08 am

No tak...ja swoja przygode z mudami zaczalem od barsawi wiele lat temu, potem dotarlem do killera..i naprawde ciezko bylo sie przestawic z lp na diku, ale sie oplacilo. Prawda jest taka ze kazdy mud jest swietny, kazdy mud ma 'to cos' w sobie. kwestia tylko i wylacznie mentalnosci i gustu graczy.

Awatar użytkownika
Eredin
Posty: 207
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:10 am

Re: KillerMud

Post autor: Eredin » śr gru 23, 2020 10:50 am

Killer jest dla mnie nie do przyjęcia przez to, że przesycony jest angielskimi słowami. Obrzydliwe, nie dla mnie.
There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle

ODPOWIEDZ