Jak wypadają testy póki co?

Bieżące tematy dotyczące muda
Vedig
Posty: 64
Rejestracja: pn sty 20, 2020 8:35 am

Jak wypadają testy póki co?

Post autor: Vedig » czw cze 11, 2020 8:56 am

O udział w tej dyskusji prosiłbym jedynie osoby które nieco dłużej testowały muda. Dziękuje.

Więc tak - moim zdaniem - póki co wypada to bardzo dobrze. Zniecierpliwieni gracze w końcu otrzymali to, co otrzymać chcieli - nowego muda w praktyce. Jedni z zapałem zabrali się za testowanie i zgłaszanie błędów, drudzy pobawili się troche w odgrywanie swojej postaci... jeszcze inni trochę owalczyli... Ja tam sie dobrze bawiłem i wciąż bawię, porobiłem wszystkiego po trochu to tu to tam i jestem szczęśliwy. Napewno zadowolił mnie poziom interakcji z otoczeniem. Jak na alfe to był wspaniały.

Podsumowując jestem mile zaskoczony , chociaż może wydawać się mało, to i tak jest to solidnie zrobione i zanosi się na to, że są to solidne fundamenty na wspaniałego muda. I mam nadzieje, ze teraz Czarodzieje wezma sie do ciężkiej roboty, zeby mud było miodzio :-)

Sprawy, które moim zdaniem powinno się zająć w najbliższym czasie:
1. Rozbudowa świata,
2. Gildie.
3. Questy.
(kolejność przypadkowa naturalnie ... ;-))

Awatar użytkownika
Bulgur
Posty: 86
Rejestracja: wt lip 16, 2019 8:41 am

Re: Jak wypadają testy póki co?

Post autor: Bulgur » czw cze 11, 2020 9:09 am

Obecny stan to świetny szkic, ale szkic jedynie i nie wątpię, że będzie potężnie rozbudowany,. Już za chwilę wakacje, trochę więcej czasu, trochę więcej pomysłów, opisów itp. Poroponuję, żeby wizowie wypisali listę rzeczy, które są najbardziej porzebne my się za to systematycznie zabierzemy. I nad questami baaardzo trzeba pomyśleć :)

Ale jak na pierwszy zarys MUD'a - ten zapowiada się naprawdę świetnie! Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę go w całej okazałości.

Awatar użytkownika
Mandalorian
Posty: 54
Rejestracja: śr sty 29, 2020 2:51 pm

Re: Jak wypadają testy póki co?

Post autor: Mandalorian » czw cze 11, 2020 9:26 am

Nie bede owijal w bawelne - ja sie spodziewalem mimo wszystko czegos wiecej.. jakiegos questa, na przyklad... wiem, ze juz sa ale podczas testow jeszcze nie tak dawno nie bylo Wiem jednak, ze macie w planach bardzo innowacyjne rozwiazania, ktore zdecydowanie polepsza grywalnosc.
Jedno jest pewne - Wizowie byli, naprawiali, wysluchiwali naszych prosb, skarg, wnioskow, wyjasniali i niejednkrotnie wykazywali sie ogromna cierpliwoscia. Byc moze sie powtorze, ale takie zachowanie Czarodziejow bardzo dobrze wrozy i daje nadzieje na to, ze mud jest jednak w stanie ruszyc w wersji znacznie rozszerzonej niebawem. Oczywiscie w swoim imieniu zapewniam, ze nie pozostane biernym obserwatorem, dodam cos od siebie i bede staral sie tworzyc opisy.

Awatar użytkownika
Fulko
Posty: 138
Rejestracja: pt sty 31, 2020 5:42 pm

Re: Jak wypadają testy póki co?

Post autor: Fulko » czw cze 11, 2020 9:57 am

Wypadly w miare dobrze. Zaskoczyly mnie nowe, nieznane dotad rzeczy i ciekawe rozwiazania(chociazby tworzenie postaci). Wizowie szybko reagowali na nasze zgloszenia i zawsze mozna bylo doczekac sie szybkiej odowiedzi na list czy mail. Mysle ze jezeli osoby ktore tworza ten swiat nie wykrusza sie to powstanie swietny Mud.

ODPOWIEDZ