Księga pytań, wniosków i błędów

Bieżące tematy dotyczące muda
Vedig
Posty: 64
Rejestracja: pn sty 20, 2020 8:35 am

Księga pytań, wniosków i błędów

Post autor: Vedig » czw cze 11, 2020 9:03 am

Mam pytanie: czy jest możliwość skasowanie postaci i wyprobowanie innych mozliwosci podczas tworzenia postaci?

Awatar użytkownika
Bulgur
Posty: 86
Rejestracja: wt lip 16, 2019 8:41 am

Re: Księga pytań, wniosków i błędów

Post autor: Bulgur » czw cze 11, 2020 9:08 am

Zrob nowa postac. Tyle.

Awatar użytkownika
Mandalorian
Posty: 54
Rejestracja: śr sty 29, 2020 2:51 pm

Re: Księga pytań, wniosków i błędów

Post autor: Mandalorian » czw cze 11, 2020 9:27 am

Zgłaszam kilka rzeczy, to nie są błędy, ale właściwie niedoróbki i propozycje rozwinięć.

- tworzenie postaci - za mało jeszcze cech do wyboru, trzeba powtykać kilka nowych, tak żeby było tego naprawdę sporo.

- pochodziłem sobie po świecie i ponapadałam trochę na NPCy w sensie komend pozytywnych i negatywnych, oprócz ataku - i żaden nie zareagował

- U piekarza - "Widać drzwi prowadzące na południe", czy coś w ten deseń, ale nie można przez nie przejść

Ogólnie mud zapowiada się fantastycznie. Te uwagi to tylko takie szlify i propozycje. Ale myślę, że to będzie naprawdę coś ciekawego. Aż żałuję, że nie mogę sobie posiedzieć do nocy :D

Awatar użytkownika
WładcaBurz
Posty: 104
Rejestracja: sob sty 18, 2020 12:47 pm

Re: Księga pytań, wniosków i błędów

Post autor: WładcaBurz » czw cze 11, 2020 10:31 am

Czy kuźnia jest już dostępna? Jeżeli tak to jakie komendy w niej działają? Albo gdzie jest jakiś plik pomocy do tego?

Awatar użytkownika
Zurin
Posty: 106
Rejestracja: pt sty 17, 2020 11:03 pm

Re: Księga pytań, wniosków i błędów

Post autor: Zurin » czw cze 11, 2020 11:21 am

"Zniszczona zniszczona brudna rozbita zniszczona butelka." W jednej lokacji lezy cos takiego. To chyba blad w kodzie.
To tylko mój podpis. Czytaj dalej.

Awatar użytkownika
Uglik
Posty: 75
Rejestracja: wt sty 28, 2020 12:46 pm

Re: Księga pytań, wniosków i błędów

Post autor: Uglik » czw cze 11, 2020 11:53 am

Kapłan w świątyni w shorcie ma "otyły", a w "longu" szczupły brzuch świadczący o wstrzemięźliwości. Mag, czy co?
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Awatar użytkownika
strangelove
Posty: 32
Rejestracja: śr kwie 22, 2020 9:01 pm

Re: Księga pytań, wniosków i błędów

Post autor: strangelove » czw cze 11, 2020 12:37 pm

Jeszcze jedna sprawa zaprzata mi glowe. Czy w przyszlosci planowane jest, by niektore przedmioty (glownie bronie, zbroje, lampy, ubrania, krzemienie, pochodnie) nie beda sluzyc nam "dozywotnio", albo do momentu zniszczenia sie ich?

Awatar użytkownika
Everet
Posty: 76
Rejestracja: pn lip 15, 2019 10:46 pm

Re: Księga pytań, wniosków i błędów

Post autor: Everet » czw cze 11, 2020 1:49 pm

Tak... no wiec moim zdaniem to miasto jest troche... wymarle. Tak jakby stara dobra godzina policyjna funkcjonowala. Caly czas tylko straz miejsca mozna spotkac. Co wiecej, to za malo eventow jest moim zdaniem. Jak nie macie takowych to powiedzcie - na pewno sie znajda ludzie chetni do ich stworzenia.
Sit transit gloria mundi.

Awatar użytkownika
Bulgur
Posty: 86
Rejestracja: wt lip 16, 2019 8:41 am

Re: Księga pytań, wniosków i błędów

Post autor: Bulgur » czw cze 11, 2020 2:20 pm

Wasy/zarost bedzie mozna zgolic ? :)
I z ciekawosci zapytam. Elfom tez zarost rosnie? ;]

Awatar użytkownika
Helen
Posty: 64
Rejestracja: pt sty 24, 2020 6:26 pm

Re: Księga pytań, wniosków i błędów

Post autor: Helen » czw lip 02, 2020 9:01 am

strangelove pisze:
czw cze 11, 2020 12:37 pm
Jeszcze jedna sprawa zaprzata mi glowe. Czy w przyszlosci planowane jest, by niektore przedmioty (glownie bronie, zbroje, lampy, ubrania, krzemienie, pochodnie) nie beda sluzyc nam "dozywotnio", albo do momentu zniszczenia sie ich?
Ale już tak jest, np broń zużywa się i w pewnym momencie pęka jeśli nie jest naprawiana...)

Co do lamp i plecaków - te faktycznie wydają się być wieczne i niezniszczalne.

elandir
Posty: 68
Rejestracja: sob lut 01, 2020 8:42 pm

Re: Księga pytań, wniosków i błędów

Post autor: elandir » pn lip 13, 2020 3:12 pm

Napisałem dosc dlugi tekst zajmujacy okolo dwoch stron w wordzie i chcialem go wyslac listem na mudzie, skopiowalem caly tekst, kazdy akapit w oddzielnym wierszu i wyslalem najpierw na druga postac zeby zoabczyc jak to wyglada, okazalo sie ze dotarl jedynie poczatek i koniec a wiekszosc tresci listu po prostu wsiakla.... Co sie dzieje? Jak mam napisac ten list aby dotarl z cala trescia? Probowalem juz kopiowac takze z txt bo slyszalem ze to duza roznica ale to tez nie pomoglo...

ODPOWIEDZ