Rpg - sesja

Forumowe sesje RPG
Awatar użytkownika
Eredin
Posty: 207
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:10 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Eredin » sob sie 01, 2020 12:35 am

Nie mając nic innego do roboty idę za April i Thorinem.

Dobra, ruszmy się w końcu. Nie możemy tu stać przez całą wieczność
There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle

Awatar użytkownika
Veldrin
Posty: 178
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Veldrin » sob sie 01, 2020 5:19 am

Pomagam reszcie z drzwiami...
Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Choć nie jestem pewien, co do wszechświata

Awatar użytkownika
Hawking
Posty: 271
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Hawking » sob sie 01, 2020 11:13 am

Podchodzicie do wielkich, dwuskrzydłowych drzwi. Są one proste, nie mają żadnych ozdób ani upiększeń, nie licząc metalowych wzmocnień i okuć. Na samym środku widać sporych rozmiarów zamek... April pcha lekko drzwi, te jednak ani drgną. Także Thorin próbuje je forsować, głuchy dźwięk uderzeń odbija się w wielkiej sali i... nie dzieje się nic ponadto. Pomimo waszych wysiłków, drzwi pozostają nieporuszone.
I have noticed even people who claim everything is predestined, and that we can do nothing to change it, look before they cross the road
Read more at https://www.brainyquote.com/authors/ste ... ing-quotes

Awatar użytkownika
Eredin
Posty: 207
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:10 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Eredin » sob sie 01, 2020 5:18 pm

Zaklecia nic tu nie dadzą, znając życie w pobliżu jest jakaś dzwignia. Proponuje jej poszukać.
There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle

Awatar użytkownika
Hawking
Posty: 271
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Hawking » sob sie 01, 2020 8:22 pm

W drzwiach jest zamek. Potężny, żelazny zamek. Nie wygląda, aby były one otwierane w inny sposób.
I have noticed even people who claim everything is predestined, and that we can do nothing to change it, look before they cross the road
Read more at https://www.brainyquote.com/authors/ste ... ing-quotes

Awatar użytkownika
Veldrin
Posty: 178
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Veldrin » ndz sie 02, 2020 1:39 am

Może spróbujemy razem... Może stary zamek nie oprze się sile kilku mężczyzn...Dobry pomysł... Zupełnie o tych kluczach zapomniałem...

Podchodze do zamka i próbóje po kolei kluczami otwierać zamek...
Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Choć nie jestem pewien, co do wszechświata

Awatar użytkownika
Hawking
Posty: 271
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Hawking » ndz sie 02, 2020 9:08 am

Ecthelion próbuje po kolei wszystkie klucze, jeden za drugim... W pewnym momencie słychać głośne kliknięcie, po czym zamek zostaje otwarty, wrota zaś uchylone. Za nimi widać pustkę i ciemność...
I have noticed even people who claim everything is predestined, and that we can do nothing to change it, look before they cross the road
Read more at https://www.brainyquote.com/authors/ste ... ing-quotes

Awatar użytkownika
Eredin
Posty: 207
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:10 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Eredin » ndz sie 02, 2020 3:41 pm

Ma ktoś pochodnię po reką? Wchodzenie w takie miejsce bez światła jest samobójstwem.
There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle

Awatar użytkownika
Blizbor
Posty: 195
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Blizbor » ndz sie 02, 2020 6:03 pm

Już nie pamiętam czy mamy jakąś ale na pewno można zrobić coś na kształt pochodni ze sprzętów z tego pomieszczenia - z tego co pamiętam szkielety siedziały na czymś.
Etiám sanáto vúlnĕre, cícatríx manét

Awatar użytkownika
Hawking
Posty: 271
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Hawking » pn sie 03, 2020 1:21 am

Macie lampy.
I have noticed even people who claim everything is predestined, and that we can do nothing to change it, look before they cross the road
Read more at https://www.brainyquote.com/authors/ste ... ing-quotes

Awatar użytkownika
Hawking
Posty: 271
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Hawking » pn sie 03, 2020 5:43 am

Kto idzie pierwszy?
I have noticed even people who claim everything is predestined, and that we can do nothing to change it, look before they cross the road
Read more at https://www.brainyquote.com/authors/ste ... ing-quotes

Awatar użytkownika
Veldrin
Posty: 178
Rejestracja: śr sty 01, 2020 3:39 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Veldrin » pn sie 03, 2020 8:31 am

Idę przodem...
Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Choć nie jestem pewien, co do wszechświata

Awatar użytkownika
Blizbor
Posty: 195
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Blizbor » pn sie 03, 2020 4:11 pm

Argh...oczywiście, że idę jako pierwszy - nikt nie będzie mi później mówił, że krasnolud dał się wyprzedzić jakiemuś D'hoine albo co gorsza elfowi! Poza tym nikt z Was nie potrafi się tak posługiwać orężem jak ja.
Etiám sanáto vúlnĕre, cícatríx manét

Awatar użytkownika
Super Girl
Posty: 165
Rejestracja: sob sty 04, 2020 10:13 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Super Girl » pn sie 03, 2020 10:42 pm

Krasnoludzie, waż dokładniej swoje słowa, bo moja strzała może przestać mi być tak posłuszna...
Patrzę z góry na krasnoluda po czym odwracam się i idę na swoje miejsce.
Be the change that you wish to see in the world

Awatar użytkownika
Blizbor
Posty: 195
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Blizbor » wt sie 04, 2020 4:32 am

Niejedną strzałę Twoich pobratymców już ze mnie wyjmowali, a wątpie, żeby ktoś był w stanie i żeby był sens wyjmować z Ciebie mój topór. Waż więc słowa i nie zmuszaj mnie do przejścia od słów do czynów bo już z niejedną taką dzierlatką sobie radziłem. Hehehe. To, że toleruję elfy w drużynie nie znaczy, że przestanę ich nazywać parszywymi - nie po tym jak zmasakrowali moją drużynę 11 dzielnych wojowników. Poza tym to nie czas na kłótnie - przed nami wystarczająco dużo bardziej parszywych stworów niż elfy, które wprost nie mogą się doczekać na mój topór. Hehehe - na Reorxa - doczekają się!
Etiám sanáto vúlnĕre, cícatríx manét

Awatar użytkownika
Super Girl
Posty: 165
Rejestracja: sob sty 04, 2020 10:13 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Super Girl » wt sie 04, 2020 11:25 am

Nie mam zamiaru wdawać się w dysputy z krasnoludem. A to, kto kogo musi tolerować, to już inna sprawa. I racz mi nie grozić więcej, Krasnoludzie. Do trzech razy sztuki w tym wypadku nie będzie...
Ruszajcie lepiej, dość tych bzdurnych gadek.
Be the change that you wish to see in the world

Awatar użytkownika
Blizbor
Posty: 195
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Blizbor » wt sie 04, 2020 4:28 pm

Dobrze już dobrze - przecież nie chcemy, żeby pobratymcy elfowie płakali za swoją ulubioną siostrą. Szczególnie, że z toporem w głowie raczej elfom nie do twarzy. Hehehe - wujek Dain by się uśmiał. Poza tym to nie ja zacząłem komukolwiek grozić paniusiu więc nie strasz mnie jakimiś zabobonami z liczeniem do trzech, bo my ciemne krasnoludy nawet nie potrafimy do tylu liczyć. Hehehe - ta rozmowa przypomina mi o tych wszystkich bijatykach w karczmie w Arzd - Bazamie. To były piękne czasy - tańce hulanki i swawola - no i oczywiście najlepsze krasnoludzkie piwo i krasnoludzki spirytus. Swego czasu gnom o imieniu Oktan chciał użyć naszego spirytu do poruszania swojej diabelskiej maszynerii - chyba cudzochód się to nazywało, mniejsza z tym - w każdym razie nikt nie produkuję tak dobrego piwa i spirytu jak krasnoludy.

No dobra - ale koniec tych wynurzeń. Cyk toporem walnięty - na bok sentymenty. Na zgodę masz tu bryłkę chryzoprazu, który tu znalazłem i idziemy dalej.
Etiám sanáto vúlnĕre, cícatríx manét

Awatar użytkownika
Eredin
Posty: 207
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:10 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Eredin » wt sie 04, 2020 9:10 pm

Problem macie...

Staję kolo April.
There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle

Awatar użytkownika
Hawking
Posty: 271
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Hawking » śr sie 05, 2020 12:37 am

Ustawiacie sie w szyku. Pełni najgorszych obaw i przeczuć przekraczacie lekko otwarte drzwi. Najpierw krasnolud z toporem gotowym do ciosu, tuż za nim reszta drużyny. Komnata przed wami powoli wyłania się w ciemności... Nie jest zbyt duża, lecz sklepienie ma zupełnie wysokie i tonące w ciemności. Na wschód i zachód prowadzą stąd dwa korytarze, natomiast w przeciwległej ścianie widać niewielkie przejście. Komnata wygląda dziwnie znajomo... Odwracacie głowy i widzicie, że uchylone drzwi, przez które tu weszliście, ozdobione są ornamentami i rzeźbami....Schody wiodące w góre. Komnata jest pusta a ściany są zupełnie gładkie. Jedyne ozdoby są na drzwiach.
I have noticed even people who claim everything is predestined, and that we can do nothing to change it, look before they cross the road
Read more at https://www.brainyquote.com/authors/ste ... ing-quotes

Awatar użytkownika
Eredin
Posty: 207
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:10 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Eredin » śr sie 05, 2020 3:55 am

Mam dziwne przeczucie, że wróciliśmy się do punktu wyjścia. Jeśli chcecie iśc pod góre to proszę bardzo, ja bym jednak skręcił w jeden z korytarzy.
There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle

Awatar użytkownika
Blizbor
Posty: 195
Rejestracja: sob sty 04, 2020 8:49 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Blizbor » śr sie 05, 2020 11:33 am

Też mi się wydaje, że tu byliśmy. Idźmy może zatem w lewo.
Etiám sanáto vúlnĕre, cícatríx manét

Awatar użytkownika
Eredin
Posty: 207
Rejestracja: czw sty 02, 2020 10:10 am

Re: Rpg - sesja

Post autor: Eredin » śr sie 05, 2020 6:13 pm

Wreszcie ktoś się na coś zdecydował. Idźmy więc w lewo.
There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle

Awatar użytkownika
Hawking
Posty: 271
Rejestracja: śr sty 01, 2020 10:13 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Hawking » śr sie 05, 2020 11:31 pm

W które lewo? Sądze, że najwyższy czas zamknąć sesje.
I have noticed even people who claim everything is predestined, and that we can do nothing to change it, look before they cross the road
Read more at https://www.brainyquote.com/authors/ste ... ing-quotes

Awatar użytkownika
Sylfil
Posty: 109
Rejestracja: czw sty 02, 2020 3:39 pm

Re: Rpg - sesja

Post autor: Sylfil » czw sie 06, 2020 3:53 am

Stoję oparty o drzewo. w cieniu spokojnie analizuje całą sytuację. Bardzo uważnie obserwuje całą grupę, szczególnie chłopaka.
Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę, musisz być w ciągłym ruchu

ODPOWIEDZ