Testy, błędy, pomysły, współpraca.

Bieżące tematy dotyczące muda
Awatar użytkownika
doom
Site Admin
Posty: 7
Rejestracja: czw lip 11, 2019 4:57 pm

Testy, błędy, pomysły, współpraca.

Post autor: doom » ndz mar 08, 2020 9:50 pm

Otrzymaliśmy pytanie, czy potrzebujemy jeszcze pomocy w testowaniu muda. Oczywiście, że tak - nasza gra jest nowa i z tego względu jest tam jeszcze sporo rzeczy do poprawy lub zmiany. Logi błędów przeglądamy na bieżąco i staramy się wszystkie zgłoszone błędy jak najszybciej poprawiać. W tym miejscu przypomnę ponownie, że zgłaszane błędy będą poprawione najwcześniej w następnym buildzie. Jeśli numer builda się zmienił a widzicie, że błąd jest wciąż nienaprawiony to wynika to z dwóch powodów:
a) błąd jest na tyle poważny, że jego naprawa zajmuje więcej czasu
b) to nie jest błąd, wszystko działa jak należy

Jesteśmy jak najbardziej otwarci na wszelkie propozycje współpracy. Błędy można zgłaszać na mudzie lub tutaj lub - te najpoważniejsze - przedyskutować z nami bezpośrednio (mail poniżej). Można przysyłać nam propozycję gildii, klubów, miejsc, expowisk... - najlepiej razem z opisami. Także wszelkie inne pomysły, sugestie, pytania można zamieszczać tutaj w odpowiednim dziale (miejmy nadzieję, że wtedy można liczyć na dyskusję), zgłaszać poprzez grę lub pisać do nas na adres admin@mysticarpg.pl. Szczególnie będziemy zadowoleni z pomocy w sprawie reklamy gry, pisania o niej na blogach, forach lub w mediach społecznościowych.

Staramy się, aby żaden list nie pozostał bez odpowiedzi i do każdego pomysłu się odniesiemy - choć rzecz jasna nie gwarantujemy, że każdy pomysł zostanie zrealizowany.

Jednocześnie, korzystając z okazji - chcę bardzo, ale to bardzo podziękować wszystkim tym, którzy do tej pory niestrudzenie zgłaszają błędy. Wasza praca jest dla nas nieoceniona!

Zablokowany